Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Key Account manager - Brno

Holandská 8, Brno-střed, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V RENOMIA, jsme hrdí na poskytování kvalitních služeb, pracujeme s moderními technologiemi a vysoce odborným know-how. V naší společnosti najdete jak pestrou zajímavou práci, tak také skvělé kolegy, kteří se navzájem podporují, umí se zasmát a občas i společně tráví čas mimo pracovní prostředí. V RENOMIA sdílíme hodnoty a poslání, které jsou zásadní pro kulturu a život v naší společnosti.

Vaším cílem bude zajišťovat profesionální péči a rozvoj stávajících klientů. Budete mít příležitost se aktivně angažovat v celém procesu od analýzy rizik, zpracování pojistných programů po podporu při likvidaci škod. Vaše práce bude zahrnovat se spolupráci s týmem také vytváření a aktualizaci pojistných smluv, správu dokumentace a poskytování konzultačních služeb klientům.

Pracovní odpovědnosti budou dále zahrnovat:

Znalost veškerých potřeb klientů v oblasti rizik a pojištění a schopnost je klientům srozumitelně vysvětlit.
Budování silných osobních vztahů s klienty na všech úrovních a aktivně se starat o jejich potřeby poskytováním komplexních služeb.
Sledování odvětví a průmyslu, ve kterém vaši klienti podnikají, a reagování na změny v jejich rizikovém profilu.
Aktivní podpora digitalizace agend a procesů u klientů.
Vyjednávání nejlepších nabídek pojištění a příprava podkladů pro pojistitele.
Příprava návrhů pojistných smluv pro klienta.
Evidence, aktualizace a správa pojistných smluv a klientské databáze.
Nabízení nepojištěných rizik a nových produktů stávajícím klientům během pojistného období.
Spolupráce s kolegy a klienty při likvidaci pojistných událostí.
Administrace a reporting spojená s péčí o klienty a správou klientského portfolia.

POŽADOVANÉ ZKUŠENOSTI

VŠ vzdělání, případně SŠ a ekvivalentní zkušenosti.
Zkušenosti z oblasti pojišťovnictví výhodou. Případně zkušenostmi s korporátní klientelou v jiných oblastech.
Výborné komunikační a prezentační dovednosti. Schopnost týmové spolupráce.
Cit pro detail, pečlivost, spolehlivost. Schopnost dotahovat věci do konce.
Vysoká chuť se rozvíjet, vzdělávat a dozvídat se nové věci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nastupte do mezinárodní společnosti, která je lídrem v oblasti a která pomáhá lidem zajišťovat podporu a klid při jejich podnikaní a životě. Jsme firma, kde máme a ctíme naše hodnoty a poslání.
Jsme inovativní tým, kde můžete uplatnit vaši kreativitu. Vítáme chytré lidi, kteří se chtějí realizovat a plně rozvinout svůj potenciál. U nás se k něčemu nepřidáváte, ale přispíváte a sám/a vytváříte nové hodnoty. K výjimečným výsledkům potřebujeme výjimečné lidi – VÁS.
Lidský přístup a otevřenou komunikací v rámci týmu a celé firmy.
Vynikající dlouhodobý vzdělávací program. Dlouhodobá podpora profesního a osobního rozvoje včetně odborných zkoušek a certifikací.
5 týdnů dovolené + 3 dny Family Days.
Možnost Home Office (3 dny kancelář a 2 dny Home Office) a flexibilní pracovní doba.
Příspěvek na vzdělávání a volný čas (v rámci kafeterie).
Mobilní telefon a notebook.
Příjemné prostředí s moderním zázemím a velmi atraktivní lokalitou v centru Prahy.
Doplňkové penzijní spoření + Jazykové vzdělávání.
Věrnostní odměnu za odpracované roky ve společnosti.
Možnost přispět svojí prací v rámci dobrovolnického dne či podpořit neziskový projekt a získat grant z nadačního fondu RENOMIA „Hlas srdce“
Zaměstnanecké akce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Pojišťovnictví

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kamila Dvořáková
E-mail: poslat životopis
ID: 4787257  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc