Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Likvidátor pojistných událostí - Brno

Holandská 8, Brno-střed, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme úžasnou příležitost pro motivovaného kolegu/kolegyni na pozici Senior Likvidátora.
U nás je klient vždy na prvním místě, klademe velký důraz na péči a osobní vztahy, proto hledáme nového kolegu, který se zaměří na kvalitu řešení škodních událostí a s tím související péči o klienta.

Co budete mít na starost:
Budete aktivně a samostatně řešit komplexní pojistné události – od nahlášení až po finální vyřízení
Nedílnou součástí budete koordinovat činnosti pojistitelů, znalců a dalších zúčastněných stran za účelem dosažení maximální spokojenosti našich klientů
Evidenci a správě veškeré korespondence a dokumentace související s likvidací pojistných událostí, se nevyhnete
Komunikace se zahraničními partnery, klienty, makléři a externími partnery a aktivní účast v procesu likvidace bude na rozhodně na programu dne
Budete vyčíslovat škody a stanovovat odpovídající pojistné plnění s důrazem na dodržení pojišťovacích podmínek
Úzká spolupráce s interním týmem odborníků, metodiků a specialistů na jednotlivá pojištění je samozřejmostí

Co očekáváme:
Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
Jste zkušený/á likvidátor/ka pojistných událostí a ve svém portfoliu škod, máte i ty náročnější případy
Skvěle komunikujete a máte organizační schopnosti
Jste schopný/á si stanovovat priority a jste silně orientován/vaná na klienta
Proaktivita, zvídavost a umět dotáhnout věci do konce Vás vystihuje
Jste aktivním řidičem
Pokud máte znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, bude to pro Vás výhodou
Je nám jedno, v jaké konkrétní problematice likvidací, jste odborníkem, vždy se snažíme ušít Vám pozici na míru

Proč je role zajímavá?
Tím, že jsme jednička na trhu, mezi makléři, budeš komunikovat s vícero pojišťovnami, ne jenom s jednou
Můžeš se věnovat a specializovat na více problematik pojištění najednou
A hlavně, u nás budeš komunikovat napřímo s klientem, budeš jeho pravou rukou, partnerem, který poskytuje i různé rady v oblasti pojištění rizik

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou pracovní pozici v mezinárodní společnosti, která je lídrem v oblasti pojištění a risk managementu a která pomáhá lidem a firmám zajišťovat podporu a ochranu v podnikaní i v soukromém životě. Jsme firma, kde máme, ctíme naše hodnoty a poslání. Jsme mezi 100 TOP nejhodnotnějších českých firem!
Inovativní tým, kde můžete uplatnit vaši kreativitu. Vítáme chytré lidi, kteří se chtějí realizovat a plně rozvinout svůj potenciál. K výjimečným výsledkům potřebujeme výjimečné lidi – VÁS
Lidský přístup a otevřenou komunikaci v rámci týmu a celé firmy
Vynikající dlouhodobý vzdělávací program. Dlouhodobá podpora profesního a osobního rozvoje včetně odborných zkoušek a certifikací
5 týdnů dovolené + 3 dny family days
Možnost home office (3 dny kancelář a 2 dny home office) a flexibilní pracovní doba
Příspěvek na vzdělávání a volný čas (v rámci Cafeterie)
Mobilní telefon a notebook
Příjemné prostředí s moderním zázemím a velmi atraktivní lokalitou v centru Brna
Doplňkové penzijní spoření
Jazykové vzdělávání
Věrnostní odměnu za odpracované roky ve společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Pojišťovnictví

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V RENOMIA, jsme hrdí na poskytování kvalitních služeb, pracujeme s moderními technologiemi a vysoce odborným know-how. V naší společnosti najdete jak pestrou zajímavou práci, tak také skvělé kolegy, kteří se navzájem podporují, umí se zasmát a občas i společně tráví čas mimo pracovní prostředí. V RENOMIA sdílíme hodnoty a poslání, které jsou zásadní pro kulturu a život v naší společnosti.

Vaším cílem bude zajišťovat profesionální péči a rozvoj stávajících klientů. Budete mít příležitost se aktivně angažovat v celém procesu od analýzy rizik, zpracování pojistných programů po podporu při likvidaci škod. Vaše práce bude zahrnovat se spolupráci s týmem také vytváření a aktualizaci pojistných smluv, správu dokumentace a poskytování konzultačních služeb klientům.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kamila Dvořáková
E-mail: poslat životopis
ID: 4787241  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc