Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Špecialista správy poistenia - medzinárodne oddelenie

Panenská 7, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda od 1 300 Eur, podľa skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti RENOMIA sme hrdí na to, že poskytujeme kvalitné služby, pracujeme s modernými technológiami a vysoko profesionálnym know-how. V našej spoločnosti nájdete pestrú zaujímavú prácu aj skvelých kolegov, ktorí sa navzájom podporujú, vedia sa zasmiať a občas spolu trávia čas aj mimo pracovného prostredia. V spoločnosti RENOMIA zdieľame hodnoty a poslanie, ktoré sú základom jej kultúry a života.

Ako Špecialista správy poistenia budete pomáhať skúseným kolegom starať sa o existujúce portfólio klientov a zároveň riešiť ich aktuálne požiadavky. Budete vykonávať fakturáciu, pripravovať, zaznamenávať, spracovávať alebo aktualizovať všetky informácie týkajúce sa zmlúv a podmienok klientov, kontrolovať a overovať platnosť poistných zmlúv alebo výšky poistného. Pracujete tiež s internou databázou, skenujete a ukladáte dokumenty.

Po zvládnutí uvedených činností sa pod vedením skúseného mentora "pustíte do práce" a budete spracovávať návrhy poisťovní a vyhodnocovať ponuky pre našich menších klientov.

Výsledkom vašej práce bude správne a včasné spracovanie bežných dokumentov a ad hoc požiadaviek klientov a vašich kolegov.

Za čo všetko budete mať zodpovednosť?
• Asistencia pri správe klientov spoločnosti.
• Evidencia poistných zmlúv v informačnom systéme o práca s informačným systémom, zabezpečenie jeho aktuálnosti, o vytváranie prehľadov.
• Fakturácia: vystavovanie a zasielanie faktúr na základe vyúčtovaní poisťovateľov, sledovanie platieb poistného, ich naliehavosti a zabezpečovanie predlžovania lehôt splatnosti.
• Zabezpečenie vinkulácie a deinkulácie s poisťovateľmi.
• Administratívna podpora tímu medzinárodného oddelenia.
• Asistencia pri všetkých servisných úkonoch počas procesu poistenia, zabezpečovanie požiadaviek klientov súvisiacich s poistením.
• Dalšie činnosti a úlohy podľa pokynu nadriadeného pracovníka.

Čo vám ponúkame:
• Možnosť rastu.
• Aktívna podpora: Potrebné vedomosti získate od profesionálov v odbore a budete mať prístup k odborným školeniam.
• Flexibilný pracovný čas.
• Príjemné pracovné prostredie.
• Ľudský prístup a otvorená komunikácia v rámci tímu a celej spoločnosti.
• Vynikajúci dlhodobý vzdelávací program. Dlhodobá podpora odborného a osobného rozvoja vrátane odborných skúšok a certifikátov.
• 3 dni zdravotného voľna.
• Mobilný telefón a notebook.
• Doplnkové dôchodkové sporenie + jazykové vzdelávanie.
• Vernostný bonus za odpracované roky v spoločnosti.
• Zamestnanecké podujatia.

Ďalšie informácie Vám veľmi radi poskytneme v prípade Vášho záujmu.
Zaujali sme Vás? Zašlite nám prosím svoj životopis spolu s niekoľkými vetami o Vás.
Tešíme sa na Vaše reakcie.
HR tím RENOMIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti poisťovníctva

Hľadáme človeka s vynikajúcimi skúsenosťami v oblasti administratívy. Podstatný je proklientský prístup, na ktorý sme hrdí, a starostlivosť, ktorú vkladáme do všetkých našich činností. Na začiatku sa budete veľa učiť, aby ste mohli absolvovať skúšku odbornej spôsobilosti, ktorú potrebujete na vykonávanie tejto práce.

RENOMIA je jeden z najväčších poisťovacích maklérov na Slovensku pôsobiaci v 13 krajinách. Dynamicky sa rozvíjame najmä v regióne strednej a východnej Európy, služby pre našich klientov zaisťujeme po celom svete. Nájdete u nás unikátnu kultúru, ktorá vzniká prepojením hodnôt a atmosféry rodinnej firmy s medzinárodným know-how minoritného amerického partnera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4734265  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac