Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Obchodník - agro poistenie

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac+ ďalšie variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k jednotke na trhu - Agropoistenie (súčasť skupiny RENOMIA GROUP), a to na kľúčovej pozícii OBCHODNÍKA.

Čo Vás čaká?
  • Samostatná obchodná činnosť v oblasti poľnohospodárskeho poistenia a poistenie majetku.
  • Starostlivosť o klientov (príprava podkladov pre poisťovateľov pri príprave ponúk poistenia, príprava poistných zmlúv podľa rozhodnutia klienta, registrácia a aktualizácia zmlúv, ...).
  • Zabezpečenie všetkých služieb počas trvania poistnej zmluvy, zabezpečenie požiadaviek klientov súvisiacich s poistením.
  • Ďalšie prevádzkové činnosti (fakturácia, spracovanie vratiek a potvrdení o zaplatení poistného).
Obchodník na tejto pozícii aktívne vyhľadáva obchodné príležitosti v segmente AGRO. Rozvíja vzťahy nielen s potenciálnymi klientmi, ale aj s poisťovateľmi a ďalšími partnermi, ktorí môžu ovplyvniť budúce obchodné príležitosti.

Ponúkame zázemie rozvíjajúcej sa silnej a stabilnej spoločnosti. Získate zaujímavú prácu s číslami za počítačom, keď budete pripravovať poistné zmluvy, no aj v čižmách na poli, keď budete riešiť škody po námraze alebo suchu. Dáme Vám slobodu a pomôžeme získať nových klientov, o ktorých sa budete starať. Umožníme vám rásť a budeme vás podporovať.

Odbornosť a spoľahlivosť kladieme na prvé miesto. V tom prvom vám radi pomôžeme, zaškolíme a naučíme vás ako funguje poistenie v špecifickom sektore poľnohospodárstva.

Ďalšie informácie Vám veľmi radi poskytneme v prípade Vášho záujmu.
Zaujali sme Vás? Zašlite nám prosím svoj životopis spolu s niekoľkými vetami o Vás.
Tešíme sa na Vaše reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti poisťovníctva

Hľadáme kolegov:
  • za ktoré preukázateľne hovorí obchodné výsledky a úspechy,
  • majú obchodného ducha s ťahom na bránku,
  • ktorí majú proklientský prístup a chcú poskytovať odborné poradenstvo.

RENOMIA je jeden z najväčších poisťovacích maklérov na Slovensku pôsobiaci v 13 krajinách. Dynamicky sa rozvíjame najmä v regióne strednej a východnej Európy, služby pre našich klientov zaisťujeme po celom svete. Nájdete u nás unikátnu kultúru, ktorá vzniká prepojením hodnôt a atmosféry rodinnej firmy s medzinárodným know-how minoritného amerického partnera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Horáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4556259  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac