Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Account Manager - oddelenie RENOMIA BENEFIT

Panenská 7, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Account manager v RENOMIA BENEFIT sa stará o poistenie a osobné financie prideleného portfólia existujúcich klientov (firmy so skupinovými zmluvami, ale aj jednotlivci) a buduje a rozvíja obchodné vzťahy so zákazníkmi, napr. prostredníctvom cross sellingu či upsellingu. Poskytuje komplexné služby počnúc zistením potrieb a analýzou existujúceho portfólia, následne navrhne spôsob riešenia a celý plán vrátane administratívy zrealizuje. Za klienta zabezpečí kompletnú komunikáciu s poisťovateľmi. Account manager je s klientami v pravidelnom kontakte, informuje ich o novinkách a trendoch na poistnom trhu.

• Perspektívna práca s profesionálmi, ktorých práca baví.
• Príjemné a moderné pracovné prostredie, mladý priateľský tím.
• Family days.
• Home office.
• Možnosť odborného rozvoja a karierného rastu.
• Príspevok na stravovanie/stravovacia karta je plne hradený/á zamestnávateľom.
• Široká škála benefitov (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, občerstvenie na pracovisku...).

Ponúkame Vám zamestnanie na hlavný pracovný pomer vo firme s vyše 20-ročnou tradíciou, zaujímavé finančné ohodnotenie, atraktívny zamestnanecký benefitný systém a moderné kancelárie v centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti poisťovníctva

Hľadáme kolegov, ktorí:
• sú pro-klientsky nastavení a poskytujú skvelý servis,
• majú preukázateľne dobré skúsenosti s finančným sprostredkovaním či konzultáciou služieb súkromného poistenia, doplnkového dôchodkového sporenia prípadne aj úveru,
• sa našli v poisťovníctve či finančných službách a chcú sa v tomto obore ďalej rozvíjať a vzdelávať.

RENOMIA je jeden z najväčších poisťovacích maklérov na Slovensku pôsobiaci v 13 krajinách. Dynamicky sa rozvíjame najmä v regióne strednej a východnej Európy, služby pre našich klientov zaisťujeme po celom svete. Nájdete u nás unikátnu kultúru, ktorá vzniká prepojením hodnôt a atmosféry rodinnej firmy s medzinárodným know-how minoritného amerického partnera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Horáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4302295  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac