Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Úverový špecialista RENOMIA NETWORK

Slovensko, Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Provízne nastavenie odmeňovania, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou úverového špecialistu je:
• spracovanie úverových prípadov a tipov obchodníkov v danom regióne
• realizácia vlastných úverových obchodov,
• komunikácia s klientom,
• kompletizácia úverovej zložky,
• riadenie celého úverového prípadu od zaslania žiadosti až po čerpanie úveru.

• Perspektívna práca na živnosť v nadnárodnej spoločnosti s významným postavením na trhu,
• flexibilná pracovná doba,
• nadštandardné odmeňovanie za vlastné obchody aj za spracovanie tipov / bonusy pre TOP obchodníkov,
• možnosť získavať klientov z databázy spoločnosti,
• špecializácia na hypotekárny servis, s možnosťou výberu ponuky ďalších produktov v rámci rozšírenia portfólia,
• atraktívne súťaže , firemné akcie,
• podpora osobného rozvoja, možnosť využiť zahraničnú stáž.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Min. ročná prax v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov alebo prax s predajom hypoték.

• Predajné a komunikačné zručnosti,
• schopnosť budovať dlhodobé vzťahy s klientmi,
• časová flexibilita a územná mobilita,
• vodičský preukaz, vlastný automobil je výhodou.

RENOMIA, s. r. o., bola založená na Slovensku v roku 2001 ako dcérska spoločnosť 1. najväčšej maklérskej spoločnosti na českom poisťovacom trhu. Na Slovensku využívame viac ako 27 rokov skúseností a know-how českej materskej spoločnosti. Špecializujeme sa na poisťovanie priemyselných rizík a služieb v oblasti risk managementu. Súčasne ponúkame aj komplexný servis v oblasti zamestnaneckých programov. Sme exkluzívnym zástupcom pre Českú a Slovenskú republiku celosvetovej siete poisťovacích maklérov Worldwide Broker Network (WBN).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RENOMIA, s.r.o.
Panenská 7
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Horáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3998156  Dátum zverejnenia: 10.11.2020