Recepčná

RENOMIA, s.r.o.

Miesto práce
Panenská 7, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 850 Eur + variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si proaktívna? Myslíš tri kroky dopredu? Baví Ťa práca s ľuďmi a multitasking je tvojím hobby? Dobre, skúsme si teda upresniť, čo by si u nás robila:
- bola by si prvým kontaktom pre návštevy, prepájala prichádzajúce telefónne hovory a vybavovala telefónne odkazy,
- triedila, evidovala a pripravovala poštu na odosielanie,
- zabezpečovala kancelárske potreby a občerstvenie pre kolegov,
- starala sa o pokladňu,
- evidovala dochádzku kolegov,
- bola by si administratívnym guru - nie všetci máme až taký dobrý vzťah ku kopírke, scaneru, skartovačke,
- viedla evidenciu v internom informačnom systéme,
- a bola by si pravou rukou riaditeľke pobočky.

- Prácu u najväčšieho poisťovacieho makléra v Českej republike, ktorý je na trhu od roku 1993 a ponúka komplexné služby v oblasti poistenia a risk managementu pre priemyselné, obchodné spoločnosti, podnikateľov a ich zamestnancov.
- Prácu v spoločnosti s viac ako 400 zamestnancami v Českej republike, Slovensku, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku a Rumunsku, a ktorá je tiež členom významnej medzinárodnej siete poisťovacích maklérov Worldwide Broker Network (WBN) so sídlom v Londýne a partnerov v 130 krajinách světa.
- Príjemné a moderné pracovné prostredie.
- Práca s ľuďmi, ktorých to baví.
- Možnosť vzdelávať sa, ak o to prejavíš záujem.
- A, samozrejme, aj niečo navyše (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, odmeny za odporúčanie nových kolegov, sick days... ).
Viac Ti povieme osobne :)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- samostatnosť
- úsmev na tvári :)

RENOMIA, s. r. o., bola založená na Slovensku v roku 2001 ako dcérska spoločnosť 1. najväčšej maklérskej spoločnosti na českom poisťovacom trhu. Na Slovensku využívame viac ako 25 rokov skúseností a know-how českej materskej spoločnosti. Špecializujeme sa na poisťovanie priemyselných rizík a služieb v oblasti risk managementu. Súčasne ponúkame aj komplexný servis v oblasti zamestnaneckých programov. Sme exkluzívnym zástupcom pre Českú a Slovenskú republiku celosvetovej siete poisťovacích maklérov Worldwide Broker Network (WBN).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Panenská 7
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Horáková
Tel.: +420 545 175 094
E-mail: poslať životopis
ID: 3511683   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 850 Eur + variabilné zložky mzdy