Špecialista likvidácie poistných udalostí

RENOMIA, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 800 Eur + variabilné zložky mzdy (finálna suma závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora likvidátorov pri plnení pracovných úloh a zabezpečenie komplexných služieb pri likvidácii poistných udalostí klientov:
- hlásenie škôd poistiteľovi, dokumentácia škôd, zabezpečenie prehliadky likvidátorom poisťovne
- zvolenie najvýhodnejšej a najvhodnejšej formy uplatnenia nárokov na poistné plnenie klientov
- efektívne riešenie škôd s minimalizáciou časových a finančných nákladov
- zabezpečenie zálohy na poistné plnenie
- zabezpečenie výplaty poistného plnenia v čo najkratšom termíne
- kontrola správnosti stanoveného plnenia poistiteľa
- v rámci komplexnej činnosti pri riešení škôd, telefonická a mailová komunikácia so zúčastnenými stranami
- práca s PC, informačným systémom na dennej báze

- Perspektívna práca s profesionálmi, ktorých práca baví
- Príjemné pracovné prostredie, mladý priateľský tím
- Sick days
- Home office
- Možnosť odborného rozvoja v rámci prepracovaného interného systému vzdelávania
- Široká škála benefitov (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, občerstvenie na pracovisku, teambuildingové aktivity, výlety a víkendové akcie aj s rodinami ...)
- Mobil a laptop sú už samozrejmosť :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- zmysel pre tímovú prácu a individuálnu zodpovednosť
- záujem o ďalší odborný rast
- veľmi dobrú znalosť práce na PC (produkty MS Office)
- samostatnosť
- prehľad v oblasti majetkového poistenia
- prax na pozícii likvidátora v poisťovni alebo na obdobnej pozícii v poisťovacej maklérskej spoločnosti

RENOMIA, s. r. o., bola založená na Slovensku v roku 2001 ako dcérska spoločnosť 1. najväčšej maklérskej spoločnosti na českom poisťovacom trhu. Na Slovensku využívame viac ako 20 rokov skúseností a know-how českej materskej spoločnosti. Špecializujeme sa na poisťovanie priemyselných rizík a služieb v oblasti risk managementu. Súčasne ponúkame aj komplexný servis v oblasti zamestnaneckých programov. Sme exkluzívnym zástupcom pre Českú a Slovenskú republiku celosvetovej siete poisťovacích maklérov Worldwide Broker Network (WBN).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Panenská 7
811 03 Bratislava
ID: 3156374   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 800 Eur + variabilné zložky mzdy (finálna suma závisí od skúseností uchádzača)