Špecialista likvidácie poistných udalostí

Náplň práce

• hlásenie škôd poistiteľovi, dokumentácia škôd, zabezpečenie prehliadky likvidátorom poisťovne
• zvolenie najvýhodnejšej a najvhodnejšej formy uplatnenia nárokov na poistné plnenie klientov
• efektívne riešenie škôd s minimalizáciou časových a finančných nákladov
• zabezpečenie zálohy na poistné plnenie
• zabezpečenie výplaty poistného plnenia v čo najkratšom termíne
• kontrola správnosti stanoveného plnenia poistiteľa
• v rámci komplexnej činnosti pri riešení škôd, telefonická a mailová komunikácia so zúčastnenými stranami
• práca s PC, informačným systémom na dennej báze

Požadujeme

  • zmysel pre tímovú prácu a individuálnu zodpovednosť
  • záujem o ďalší odborný rast
  • veľmi dobrú znalosť práce na PC (produkty MS Office)
  • samostatnosť
  • prehľad v oblasti majetkového poistenia
  • prax na pozícii likvidátora v poisťovni alebo na obdobnej pozícii v poisťovacej maklérskej spoločnosti

Ponúkame

  • Perspektívna práca s profesionálmi, ktorých práca baví
  • Príjemné pracovné prostredie, mladý priateľský tím
  • Sick days
  • Home office
  • Možnosť odborného rozvoja v rámci prepracovaného interného systému vzdelávania
  • Široká škála benefitov (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, občerstvenie na pracovisku, teambuildingové aktivity, výlety a víkendové akcie aj s rodinami ...)
  • Mobil a laptop sú už samozrejmosť :)
ID: 3156374   Dátum zverejnenia: 22.8.2017