Plavčík

RENOMÉ, a.s.

Miesto práce
Penati Club, Agátová, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4 eura netto / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do Clubu Penati v bratislavskej Dúbravke (Agátová 33) plavčíka na dohodu. Ponúkame celoročný záskok našich kmeňových zamestnancov (dovolenky, PN, vyžiadané voľná...). V období mesiacov jún - august bude práce najviac. Práca vhodná pre mužov i ženy.

Práca v elegantnom prostredí, v mladom kolektíve kolegov. Celodenná strava a pitný režim priamo na pracovisku. Zabezpečujeme pracovné oblečenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prednosť majú uchádzači s platnou licenciou plavčíka záchranára na bazénoch/vodných plochách.

Gastronómia, šport, relax

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3690915  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 eura netto / hodina