Servisný technik pre striekacie zariadenia

RENOJAVA s.r.o.

Miesto práce
Jána Pavla II. 14495/1a, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho kolektívu. Ak ste osoba, ktorá má rada ľudí a nebojí sa práce tak si pozrite náš web: www.renojava.sk (už čoskoro bude web nový :-) ).
Ak Vás naša stránka upútala a zaujali Vás naše produkty
sme radi. Možno hľadáme práve Vás. Samozrejme ak ste pripravený
na komunikáciu so zákazníkmi a riešenie ich problémov v oblasti striekacej techniky; ak radi rozoberáte zariadenia, pátrate po príčinách ich nefunkčnosti a máte dobrý pocit ak sa Vám podarí vyriešiť technický problém.
Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosť so striekacou technikou, s jej používaním, opravovaním. Má vedomosti v oblasti aplikácie náterov prostredníctvom striekacej techniky. Pozná druhy aplikácie.

Na pozícii servisný technik pre striekacie zariadenia budete zodpovedať za:
- predaj striekacej techniky,
- výber vhodného druhu striekacej techniky podľa potrieb zákazníka
- inštaláciu zakúpenej striekacej techniky u zákazníkov
- zaškolenie zákazníkov a prezentáciu striekacej techniky
- inštaláciu, sprevádzkovanie, údržbu a opravu striekacej techniky a príslušenstva
- zabezpečovanie servisných, záručných a pozáručných opráv striekacej techniky
- plánovanie a prípravu servisných zásahov a správ
- zisťovanie príčin porúch striekacej techniky
- riešenie prevádzkových problémov a odstraňovanie porúch striekacej techniky priamo na prevádzke u zákazníka
- zákaznícka podpora a pohotovostná podpora
- posudzovanie oprávnenosti reklamácií v súvislosti so striekacou technikou
- zadávanie návrhov a požiadaviek na objednávanie nefunkčných alebo poškodených súčiastok nákupnému oddeleniu
- inkasovanie a vydávanie finančnej hotovosti za vykonávané opravy
- aktívnu komunikáciu so zákazníkmi
- budovanie a upevňovanie dobrých obchodný vzťahov so zákazníkmi
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- zverené hodnoty a majetok zamestnávateľa

• zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti rodinného typu, ktorá má veľmi dobré meno vo svojom odvetví
• dobré pracovné podmienky, ako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky, výplata vždy v termíne
• od samotného začiatku pomoc a opora zo strany dobrého tímu aj od vedenia spoločnosti
• v prípade veľmi dobrých výsledkov dlhodobo istá budúcnosť aj kariérny rast zabezpečený
• príspevok na stravovanie
• tovar a služby za zamestnanecké ceny
• finančné a vecné odmeny pri životných udalostiach ako je svadba,
narodenie dieťaťa, životné jubileum, pracovné výročie
• firemné akcie a posedenia

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o danú pozíciu nám napíšte na:
[email protected], alebo zašlite žiadosť so životopisom na adresu:
RENOJAVA s. r. o. Jána Pavla II. 14495/1A
Odpovieme každému.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a
archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle
zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších
predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho
spracovania, a to až do odvolania súhlasu, maximálne však na dobu 3
rokov od poskytnutia údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Odborné a technické znalosti v obore striekania a aplikácie náterovstriekacími zariadeniami.Elektrotechnika je výhodou.

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nanášanie náterov pomocou striekacej techniky, servis striekacej techniky, predaj striekacej technik

Počet rokov praxe

2

- ochota sa učiť a pracovať
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- zručnosť,
- samostatnosť,
- technické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie
- čistý register trestov

Renojava pôsobí na trhu od roku 1991
Predmetom podnikania je obchod s náterovými hmotami ako sú laky, vosky a oleje na drevo, priemyselne náterové hmoty na konštrukcie, náterové hmoty na steny, fasády ako aj produkty pre automobilový sektor, striekacia technika.

Zaoberáme sa výrobou voskov a olejov pod vlastnou značkou, ktorých predaj úspešne rozbiehame na slovenskom trhu. Zámerom spoločnosti pre ďalšie obdobia je expandovať aj na okolité trhy.

Vývoj firmy je charakteristický prispôsobovaním sa moderným potrebám zákazníka. Skvalitňujeme, inovujeme a rozširujeme portfólio produktov. Vytvorili sme centrum komplexnej obsluhy zákazníka, t.j. nielen ponuka náterových hmôt, ale aj pomocné náradie, striekacia technika a nástroje pre aplikáciu náterov.
Predávame výrobky pre profesionálov i bežných maloobchodných spotrebiteľov.

Sme spoľahlivou spoločnosťou vybudovanou na tímovej práci, odborných znalostiach a skúsenostiach. Spravodlivý systém odmeňovania podčiarknutý etickými zásadami zvýrazňuje schopnosť firmy ponúknuť kvalitné pracovné podmienky pre každého jednotlivca.
Expanziu firmy vedie prepracovaná stratégia inovácií. Doma i v zahraničí je RENOJAVA s.r.o. zárukou spokojnosti, odbornosti, profesionálneho prístupu a lojality. Veľký dôraz je venovaný komunikácii a flexibilite služieb zákazníkom.
Kontinuálna stabilita výkonov firmy RENOJAVA s.r.o. prináša vysoké nároky na zamestnancov. Poskytujeme im lukratívne pracovné podmienky, školenia, odbornú pomoc, technické vybavenie a možnosť prísť s dobrým nápadom, ktorý následne implementujeme. Väčšina pracovníkov prichádza do priameho kontaktu s klientmi čím dokazujeme, že sa môžeme spoľahnúť na každého člena tímu.
Radi rozšírime náš tím o človeka, ktorý prinesie ľudskú i profesionálnu hodnotu firme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4750701  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac