Stolár - Nemecko

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1522,- mesiac/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná montáž nábytku, exteriérových zostáv pre obytné karavany a obytné prívesy alebo komplexnú montáž komponentov karavanu a motorového vozidla pomocou pneumatických a elektrických ručných nástrojov a malých násrojov.
- Interiérové práce (montáž nábytku, predmontáž kuchyne, inštalácia sanitárnych zariadení, atď.) motorových karavanov a obytných prívesov.
Pracuje sa v 1,2 alebo 3 smenovom systéme, víkendy sú voľné.

Ubytovanie zabezpečujeme a platí si ho zamestnanec z diét. Jedná sa o jednoposteľové izby, cena sa pohybuje medzi 250 - 350 Eur za izbu.
Poskytujeme aj zálohy po odpracovaní prvého týždňa.
Pokiaľ má zamestnanec vlastne auto a vezie do práce aj kolegu/kolegov dostáva peniaze na benzín, jedna sa o sumu 60 Eur mesačne.
V prípade, že zamestnanec nemá auto, ale má vodičský preukaz tak auto mu poskytne firma bezplatne na dopravu do zamestnania.

- Nemecká pracovná zmluva
- Diéty
- Zabezpečené ubytovanie
- Možnosť záloh

Hľadáme buď vyučených stolárov, alebo zamestnancov, ktorí majú skúsenosti s montážou komponentov do áut alebo karavanov.
Ovládanie nemeckého jazyka je výhodou.
Výučný list je potrebné predložiť pri osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pre nášho klienta z okolia Memmingenu hľadáme Montérov/Stolárov, pre montáž karavanov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3613035  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1522,- mesiac/netto