Práca pre páry - Nemecko (Operátor výroby)

Renewal Agency s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
20.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
9,27 Eur + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Nemecku pre páry kontrola flakónov pre farmaceutický priemysel a drogériu. Jednoduché pracovné úkony, stabilná práca v trojsmennej prevádzke, ubytovanie a doprava hradená a zabezpečená firmou. Nemecký jazyk výhodou, prípadne anglický jazyk. Mzda: 6,30 Eur/hod. NETTO + príplatky.
Podmienkou je účasť na osobnom pohovore v Bardejove (po telefonickom dohovore).

životopisy zasielajte na našu e-mailovú adresu: renewal.adz@gmail.com alebo nás môžte kontaktovať na tel. číslach 0949 231 273 alebo 0948 443 426

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.8.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť, ktorá je zameraná na potlač flakónov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť
flexibilita

Agentúra práce
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovania práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Renewal Agency, s.r.o.
Pri štepnici 3343/1
08501 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Billý František
Tel.: 0948443426,+421544725360
E-mail: poslať životopis
ID: 3466114   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   9,27 Eur + príplatky