Vodič VZV - Nemecko

Renewal Agency s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
9,49 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na TPP v Nemecku vhodnejšia pre mužov – vodič na vysokozdvižnom vozíku, Retraku. Podmienkou je prax na VZV prípadne Retraku a účasť na osobnom pohovore v Bardejove (po telefonickom dohovore). Doprava a ubytovanie zabezpečené a hradené firmou. Vlastné auto výhodou.
V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnych číslach 0948 443 426, 0948 464 487, 0949 231 273 alebo e-mailom na renewal.adz@gmail.com.

výplata 15-teho
možnosť záloh po troch odpracovaných dňoch

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu:
renewal.adz@gmail.com
V prípade otázok nás kontaktujte na tel. číslach:
0948 443 426, 0948 464 487 alebo 0949 231 273

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je zameraná na uskladnenie papiere a následne na jeho spracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

flexibilita
zodpovednosť
samostatnosť

Agentúra práce
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovania práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Renewal Agency, s.r.o.
Pri štepnici 3343/1
08501 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Billý František
Tel.: +421544725360
E-mail: poslať životopis
ID: 3388208   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   9,49 Eur