Operátor/ka výroby - Nemecko

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,27 Eur + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Nemecku na TPP aj pre páry.
Vizuálna kontrola potlače flakónov, pomocné manipulačné práce a balenie. Znalosť nemeckého jazyka nie je podmienkou, ale výhodou. Podmienkou je účasť na osobnom pohovore v Bardejove (po telefonickom dohovore). Ubytovanie a doprava hradené a zabezpečené firmou.

zabezpečené a hradené ubytovanie a doprava
možnosť záloh
výplata 15-tého nasledujúceho mesiaca na účet
príplatky za nočné 20%

životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]
prípadne nás kontaktujte na tel. číslach : 0948 443 426, 0949 231 273 alebo 0948 464 487

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť s dlhodobými skúsenosťami zameraná na obsadzovanie stredných pozícií, špecializuje sa na výrobu flakónov pre farmaceutický priemysel a drogériu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť
samostatnosť
flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3358418  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,27 Eur + príplatky