Operátor/ka výroby na 3 smeny – práca pri Novom Meste nad Váhom

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 630 - 700 Eur + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na tri smeny v okrese Nové Mesto nad Váhom v automobilovom priemysle - výroba filtrov do áut. Práce je pre mužov aj ženy s nástupom ihneď. Mesačný plat je od 630 - 700€ € brutto + bonusy. Doprava a ubytovanie zabezpečené a hradené firmou. V prípade záujmu nám zašlite životopis, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 464 487.

stravné lístky
bonus 210 €, pričom 150 EUR je bonus za nepretržitý pracovný režim a 60 EUR je prítomnostná zložka

Žitý pracovný režim a 60 EUR je prítomnostná zložka

Informácie o výberovom konaní

Potrebné je absolvovať osobný pohovor vo fabrike.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma zaoberajúca sa automobilovým priemyslom, ide o výrobu filtrov do áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3220691  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 630 - 700 Eur + bonusy