Izolatér / Zvárač plastov

Renesco a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 7 EUR/hod.- finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta - viac informácií bude poskytnutých vybraným uchádzačom na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné, obslužné, manipulačné a pomocné práce pri zriaďovaní hydroizolácií na povrchu a v podzemí
- izolatérske práce proti tlakovej vode v stavebníctve
- obsluha stavebných strojov a zariadení

- ubytovanie zabezpečené na náklady spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- vyplácanie 13. platu
- k dispozícii multisport karta

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom alebo poštou na našu adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme však odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Renesco, a.s. v plnej miere rešpektuje Zákon č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016 /679 - GDPR, preto, ak máte záujem, aby bolo Vaše CV zaradené do našej databázy, v závere Vášho CV prosím uveďte nasledovné: "Týmto dávam súhlas spoločnosti Renesco, a.s. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise po dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti so zváraním plastov (PVC, PEHD, FPO a iné) sú veľkou výhodou, NIE ZVÁRANIE KOVOV !
- manuálna zručnosť
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť
- pozornosť a praktické myslenie
- prax na podobnej pozícii je vítaná.

Spoločnosť Renesco a.s. vykonáva hydroizolácie proti tlakovej vode, sanácie a rekonštrukcie podzemných a nadzemných stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4038834  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.