Predavačka v darčekovej predajni Prior

Renáta Pánisová - Darčeky plus

Miesto práce
Darčeky plus Prior Prievidza, Prievidza
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
08.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2,80- € + provizia z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj darčekových predmetov, výroba aranžmánov, osuškových/plienkových tort, dekoračne balenie do celofánu a ine.

Zamestnancov zaškolíme, naučíme vyrábať plienkové/osuškové torty,zvieratka z osušiek, baliť dekoračne do celofánu,vyrábat venčeky a rôzne aranžmány. Firemný telefón, zamestnanecká zľava na ponúkany tovar

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Našou snahou je spájať dlhoročnú tradíciu a odbornosť s aktuálnymi trendmi. Prioritou pre nás je starostlivý výber tovaru a jeho prvotriedna kvalita a priateľským prístupom našich zamestnancov. Firma Darčeky plus pôsobí na slovensku od roku 2008. Ponúkame široký sortiment dekoračných predmetov, osušiek/hrncekov/klučenok s menom a nápisom,osuškových/plienkových tort,dekoračných balíčkov,humorných tričiek/predmetov .
ID: 3336475  Dátum zverejnenia: 2.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,80- € + provizia z tržby