Recepčná | Práca v Taliansku | Letná sezóna 2024 | Sezónna práca

Renaissance company s.r.o.

Miesto práce
Bibione, Benátky, Taliansko
Termín nástupu
01.05.2024
2 160 EUR/mesiacMzda v čistom (netto) v rátane diét sa pohybuje od 1600 EUR netto + hradené nadčasy. (mzda sa môže líšiť v závislosti od pracovného zaradenia, jazykových znalostí a iných náležitostí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za chod recepcie
• uvádzanie klientov a poskytovanie informácii
• administratíva spojená s chodom recepcie

Hľadáme zamestnancov v oblasti hotelierstva a gastronómie na prácu v 3* a 4* hoteloch na letnú sezónu 2024. Predpokladané trvanie sezóny je od 01.05.2024 do 30.9.2024. Jedná sa o prácu na recepcii hotela. Obsadzujeme aj ďalšie pozície vrámci hotelierstva a gastronómie, ktoré nájdete v našich inzerátoch.

• Strava a ubytovanie sú zabezpečené bezplatne
• Pracovná zmluva na dobu určitú
• Slovenská pracovná zmluva

Informácie o výberovom konaní

Ako získať prácu v Bibione, Taliansko ?
Postup nájdeš na nasledovnom odkaze: www.agre.sk/postup

Všetky pracovné ponuky:
www.agre.sk/pracovneponuky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely a hotelové siete na severe Talianska (Bibione, Lignano, Jesolo a okolie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia a hotelierstvo

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax v odbore
• Znalosť cudzieho jazyka taliančina a druhého cudzieho jazyka angličtina alebo nemčina.

Naša agentúra vznikla v roku 2020 ako reakcia na situáciu na Slovensku aj vo svete. V tomto období prišlo o prácu, respektíve zdroj príjmov množstvo zamestnancov, ale aj živnostníkov a firiem. Našou snahou je spájať zamestnancov s potenciálnymi zamestnávateľmi a zabezpečiť pritom našim klientom všetky potrebné služby a nevyhnutnú podporu. Zameriavame sa na sprostredkovanie práce v zahraničí a to najmä vo Švajčiarsku, Taliansku, Nemecku a Rakúsku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4808698  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 160 EUR/mesiac