Logo REMPrint s.r.o.

Tlačiar

REMPrint s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie, celková výška mzdy závisí od skúseností v danom obore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Operátor veľkoformátových tlačových strojov Agfa, Mimaki, Handtop, Xenons
- Operátor rezacích strojov Kongsberg + Summa
- Údržba strojov
- Kontrola kvality výstupu

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Zaujímavá práca v kreatívnom prostredí
- Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
- Zmluva na dobu neurčitú
- Príjemný mladý kolektív

Hľadáme kolegu, ktorý sa má chuť učiť. Ponúkame bezplatné zaškolenie na tlačových strojoch. Prosíme o zaslanie životopisu. Uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na pracovné miesto budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Polygrafia, tlač,

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

tlačiar, polygraf

Počet rokov praxe

2

- Manuálna zručnosť, technické myslenie
- Základné znalosti počítačovej grafiky
- Schopnosť a záujem učiť sa nové veci
- Prax v odbore výhodou
- Zodpovednosť

Tlačiareň REMPrint je full service ofsetová a digitálna tlačiareň so zameraním na kreatívnu a vysokokvalitnú 300 Dpi tlač. Tlačiareň REMPrint ako jedna z mála zároveň využíva modernú ekologickú bezvodovú tlač, s následnou úpravou tlačoviny prostredníctvom UV lámp pre rýchle a dokonalé schnutie farieb. Tlačiareň REMPrint tiež disponuje službami grafického štúdia, knihárskeho spracovania, poradenskými službami a ďalšími doplnkovými službami pre komplexné spracovanie tlačových zákaziek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3624646  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac