E - commerce specialist (Eshop - product category)

REMPO s.r.o.

Miesto práce
REMPO, Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacVýplata vždy načas Odmeny za hospodárske výsledky spoločnosti ( v ideálnom prípade 2x ročne) Odmeny pri životných jubileách Odmeny pri výročiach pracovného vzťahu spoločnosti Mimoriadne odmeny na základe návrhu vedúceho

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverenú databázu
- listing nových produktov do systému - všetky parametre feedu
aktualizácia dodávateľských cenníkov
- úprava parametrov aktuálneho portfólia a starostlivosť o produktovú databázu
pravidelná kontrola webového obsahu e-shopu
- úzka spolupráca s nákupným, logistickým a marketingovým oddelením
- návrhy, tvorba a implementácia listingov nových produktov do portfólia
- kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- komunikácia s dodávateľmi

- trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
- transparentné platové ohodnotenie, odmeny v prípade plnenia obchodných koeficientov
- flexibilné podmienky pre prácu - možnosť čiastočného home office
- možný kariérny rast a rozvoj
- práca v novom tíme úspešnej firmy s možnosťou osobného a profesionálneho rastu
a budovania nového biznisu
- zamestnanecké zľavy vo firemnej predajni

Sme firma s dlhoročnou tradíciou, rodinnou atmosférou, stabilným osadenstvom a stále sa rozvíjajúcim potenciálom.

Tešíme sa na Teba !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

veľkoobchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- silné analytické myslenie
- pokročilé ovládanie programu Microsoft Excel
- E-commerce skúsenosť
- schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
- vysoká miera samostatnosti
- precíznosť a dôslednosť
- schopnosť pracovať s veľkými dátami
- prehľad a orientácia v odvetví OOPP ( osobné ochranné
pracovné prostriedky) je výhodou

Spoločnosť REMPO je lídrom v oblasti zabezpečovania dodávok ochranných, pracovných a špeciálnych pracovných prostriedkov.
Značka REMPO je na trhu už viac ako 75 rokov. Nadväzujúc na dlhoročnú tradíciu je spoľahlivým partnerom živnostníkov, súkromných firiem a organizácie štátnej správy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4095542  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac