Можливість для людей з України

Zámočník - Zvárač

REMOZA CONSTRUCTIONS, s.r.o.

Miesto práce
Ličartovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
12 EUR/hod.Možná hodinová alebo úkolová mzda podľa vyrobených ton. Rôzne odmeny za splnenie úkolov a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výroba oceľových konštrukcií hál, nosných konštrukcií pre technológie, zábradlí a podľa projektovej dokumentácie.
  • Zváranie oceľových konštrukcií hál, nosných konštrukcií pre technológie, zábradlí a pod.
  • Vŕtanie, rezanie a ohýbanie oceľových konštrukcií.
  • Typický deň na pracovnej pozícii zámočníka-zvárača zahŕňa prípravu pracovnej plochy, zváranie a montáž oceľových konštrukcií, a kontrolu výsledkov svojej práce.
  • Pracovná doba pre pozíciu zámočníka-zvárača je zvyčajne 8 hodín denne, 5 dní v týždni. V niektorých prípadoch je možné pracovať aj cez víkendy podľa potreby projektu.

  • Pracovať budeš v stabilnej a rýchlo rastúcej firme s dlhoročnou tradíciou.
  • Máš možnosť pracovať na rôznych zaujímavých projektoch a získavať nové skúsenosti.
  • Dostaneš príležitosť zlepšovať sa a rozvíjať svoje zručnosti v oblasti zámočníctva a zvárania.
  • Okrem dohodou sa dohodneme aj na iných benefitech, ktoré ti môžeme ponúknuť.
  • V pracovnom tíme budeš pracovať s profesionálmi, ktorí ťa budú motivovať k tvorivému mysleniu a nápadom.
  • Získavaš príležitosť pracovať s modernými technológiami a zariadeniami.

Uchádzači by mali byť aktívny, časovo flexibilný a s chuťou pracovať (prípadné nadčasy) v stabilnej a rozvíjajúcej sa firme s vysokým potenciálom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

  • Stredné odborné vzdelanie
  • Zváračské skúsenosti
  • Samostatnosť pri práci
  • Primerané pracovné nasadenie
  • Chuť učiť sa nové prac. postupy
  • Aktívny prístup
  • Prípadné nadčasy
  • Čítanie projektov a pod.
  • Timčooperatívnosť
  • Komunikatívnosť

Máš skúsenosti so zváraním? Hľadáme zámočníka-zvárača s rovnakým nadšením pre prácu s kovom. Vyžadujeme stredné odborné vzdelanie a zváračské skúsenosti, no najdôležitejšie sú pre nás tvoje schopnosti pracovať samostatne, učiť sa nové postupy, aktívny prístup a chuť prekonať aj prípadné nadčasy. Ak máš tieto schopnosti, radi ťa privítame v našom tíme.

Firma od roku 1992 a počas celého obdobia podnikania sa zaoberá výrobou, rekonštrukciami, montážou a demontážou kovových konštrukcií , čo je hlavnou činnosťou firmy. Taktiež údržbárske a opravárske práce technologických celkov a strojná údržba. K tomu samozrejme patria tiež všetky práce spojené s touto výrobou , ako sú sústružnícke práce, frézarske práce, práce na horizontálnej fréze a samozrejme prepravné služby.
Naši zamestnanci sú vysokokvalifikovaní zvárači, montéri a údržbári so štátnymi skúškami pre zváranie elektrickým oblúkom, autogénom a v ochrannej atmosfére CO.
Počas celej doby fungovania našej firmy sme stále úspešne skvalitňovali a zhodnocovali našu výrobu, o čom hovoria aj referencie firmy. Firma má vlastné výrobné a kancelárske priestory so sídlom v Ličartovciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 2955639  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.