Inštalatér

REMONTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Inštalácia a údržba vodoinštalatérskych, kúrenárskych a plynových zariadení

- Montáž a demontáž TZB, kotolní

- Realizácia vodovodov, kanalizácii, kúrenia, plynových rozvodov

- Príprava a organizácia materiálov a nástrojov potrebných na prácu

- Zabezpečenie bezpečnosti pri práci

- Komunikácia s klientami a riešenie ich požiadaviek

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Inštalatér sa stretáva s klientom na mieste, kde má vykonať prácu, konzultuje s ním jeho požiadavky a potreby

- Inštalatér sa venuje inštalácii a údržbe systémov, ktoré mu boli pridelené

Pracovná doba:

- 8-hodinová pracovná doba od 07:00 do 15:30

- Pracovná doba môže byť ovplyvnená rozsahom práce a požiadavkami klientov

- Firemné vozidlo

- Práca v stabilnej firme

- Práca s moderným náradím a technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Inštalatér - vodár, kúrenár, plynár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti z praxe výhodou

- Schopnosť čítať technické výkresy a plány

- Spoľahlivosť

- Manuálna zručnosť

- Samostatnosť

- Zodpovednosť

Spoločnosť REMONTA, spol. s r.o. poskytuje komplexnú dodávku výrobkov a služieb pre oblasti inštalácie a prevádzky plynu, ústredného kúrenia, zdravotechniky a solárnej techniky. Ponúkame kvalitné produkty renomovaných svetových výrobcov. Naša spoločnosť je držiteľom viacerých certifikátov kvality, ako aj aliančným partnerom Slovenského plynárenského priemyslu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4786967  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac