Predavač/skladník

REMONTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolenská Slatina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť REMONTA, spol. s r. o. hľadá do svojho tímu predavača/skladníka. Hľadáme kandidáta s dobrými znalosťami práce na PC, ktorý bude zodpovedný za objednávanie a príjem/výdaj tovaru v našom systéme MRP. Okrem toho bude aj fyzicky prijímať a vydávať tovar v sklade.

Náplň práce:

- Práca s PC - email, WORD, EXCEL, účtovný program MRP

- Objednávanie tovaru

- Príjem a výdaj tovaru v PC

- Príjem a výdaj tovaru fyzicky v sklade

- Predaj tovaru cez ERP

- Kontrola skladových zásob

- Inventúra

- Práca v jednozmennej prevádzke

Pozícia je vhodná pre mužov.

Ďalšia náplň práce pre pozíciu Predavač, skladník:

- Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi

- Vedenie skladovej evidencie

- Zabezpečenie čistoty a poriadku na sklade

- Príprava tovaru pre expedíciu

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Ranná kontrola skladových zásob a príprava objednávok

- Príjem a výdaj tovaru v PC a fyzicky na sklade

- Vedenie skladovej evidencie a kontrola čistoty a poriadku na sklade

- Príprava tovaru pre expedíciu a organizácia stavby

Pracovná doba typická pre pozíciu:

- 8 hodín denne, 5 dní v týždni

- Pracovný čas od 7:00 do 15:30

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
E-mail - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť REMONTA, spol. s r.o. poskytuje komplexnú dodávku výrobkov a služieb pre oblasti inštalácie a prevádzky plynu, ústredného kúrenia, zdravotechniky a solárnej techniky. Ponúkame kvalitné produkty renomovaných svetových výrobcov. Naša spoločnosť je držiteľom viacerých certifikátov kvality, ako aj aliančným partnerom Slovenského plynárenského priemyslu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4786941  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac