Skladník

Remmers s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Termín nástupu
27.7.2020
900 - 1 000 EUR/mesiac13. plat podľa hospodárskych výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem, príprava a vyskladnenie tovaru
• Vstupná a výstupná kontrola dodávok tovaru
• Tónovanie a miešanie produktov
• Práca v systéme SAP
• Prevádzanie inventúr

• Byť súčasťou medzinárodnej spoločnosti
• Férové a otvorené jednanie
• Priateľský pracovný kolektív
• Finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej pozícii
• Bonusový systém
• Osobný a profesijný rozvoj

Na osobný pohovor budú vybraní a pozvaní len vhodní kandidáti na uvedenú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nevyhnutná

Počet rokov praxe

3

• Dôslednosť, svedomitosť, zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
• Skúsenosti a znalosti s prácou v sklade
• Preukaz VZV je podmienkou
• Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)
• Tvorivosť, odvaha, nápaditosť
• Manuálnu zručnosť
• Znalost SAP - výhodou

Spoločnosť Remmers s.r.o. na Slovensku predstavuje priame dcérske obchodné zastúpenie skupiny Remmers Gruppe AG, ktorá na európskom trhu pôsobí už viac ako 65 rokov a je významným hráčom vo svete ochrany dreva, stavieb a podláh.

Cieľom Remmers s.r.o. je ponúknuť kvalitné a inovatívne riešenia v oblasti povrchovej úpravy dreva, ochrany a opravy pamiatok a stavieb ako aj ochrany a sanácie priemyselných podláh s dôrazom na odborný servis a poradenstvo. Našimi základnými hodnotami, na ktorých budujeme povedomie o značke na Slovensku je férovosť, ústretovosť, odbornosť, tímová a harmonická spolupráca.

Ak sa chcete stať aj Vy členom nášho tímu a rozvíjať spolu s nami úspešný príbeh značky Remmers na Slovensku, neváhajte a kontaktujte nás.

Viac o nás sa dozviete na stránke skupiny Remmers www.remmers.sk
ID: 3932915  Dátum zverejnenia: 21.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac