Prípravár obchodných ponúk

REMING CONSULT a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 25, Bratislava
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
1 100 EUR/mesiacUvádzaná výška mzdy je garantovaná základná zložka mzdy. Konečná výška mzdy je závislá na praktických skúsenostiach a schopnostiach uchádzača. V spoločnosti je možnosť získať 13.plat a prémie do výšky 35% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatná príprava ponúk (projektové služby, inžiniering, prieskumy, stavebný dohľad a pod.), vyhľadávanie a sledovanie zverejnených obchodných príležitostí, vrátane súťaží podľa zákona o verejnom obstarávaní, analýza obchodných príležitostí, komunikácia s obstarávateľom zákazky, komunikácia s dodávateľmi, komunikácia s manažérmi projektov , príprava zmlúv s investormi a pod.

zodpovedajúce finančné ohodnotenie, osobný a profesijný rast, široké možnosti ďalšieho vzdelávania /odborné, jazykové/, práca v rámci stabilnej spoločnosti, sociálne výhody aj pre rodinných príslušníkov, príjemné pracovné prostredie

Kompletný štruktúrovaný životopis aj s referenciami v slovenskom jazyku nám zasielajte na e-mail: [email protected]. Zaradíme Vás do prvého kola výberového konania. Za prejavený záujem vopred ďakujeme všetkým uchádzačom. Na osobné pohovory budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí splnia naše požiadavky na hľadanú pozíciu. Výsledky pohovorov budú oznámené do 10.11.2020.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Požadujeme znalosť problematiky verejného obstarávania, vítané sú skúsenosti so spracovávaním obchodných ponúk. Vyžaduje sa zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, dodržiavanie termínovej disciplíny, odolnosť voči stresu. Ak spĺňate uvedené požiadavky, máte najvyššie predpoklady pre uplatnenie svojich poznatkov a skúseností v našej spoločnosti.

REMING CONSULT a.s. je líder na trhu projektových spoločností so stabilným zázemím s celoslovenskou pôsobnosťou. Oblasť v projekcii je zameraná najmä na dopravnú infraštruktúru a s ňou súvisiace stavby, občianske, bytové, administratívne a priemyselné stavby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3971036  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac