Projektant - oznamovacích zariadení

REMING Consult a.s.

Miesto práce
Na bráne 8665/4, Žilina
Termín nástupu
dohodou, (napr, od 01.09.2019)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

projektové práce na oznamovacích zariadeniach , inžinierske práce, autorský dohľad a rozpočty

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy od 1300 Eur a viac pre projektanta s autorizačným oprávnením + odmeny, 13.plat, mimoriadne odmeny, pre absolventa VŠ od 950 Eur + odmeny, 13.plat, mimoriadne odmeny,

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie,
- profesijný a osobný rast (široké možnosti vzdelávania od odborných, jazykových, manažérskych),
- príjemné pracovné prostredie, samostatná tvorivá práca,
- lekárske zabezpečenie, príspevok firmy na DDS,
- bohaté využitie sociálneho fondu ( šport, relax, ubytovanie, doprava),
- možnosti kultúrneho vyžitia - napr. letné festivaly,
- príspevky na dovolenky pre všetkých zamestnancov,
- dva dni dodatkovej dovolenky,
a mnoho iných

Svoje životopisy, s prehľadom praxe zasielajte prosím na e-mail: [email protected] Po ukončení výberového konania odpovieme všetkým záujemcom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítame autorizačné oprávnenie,
- vítame skúsenosti so SW : DIALUX, RELUX, SICHR, PROZIK, PAVOUK
- požadujeme : VŠ vzdelanie technického smeru
- vítame uchádzača s praxou

REMING CONSULT a.s. je projektová, inžinierska a konzultačná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou. Oblasť v projekcii je zameraná najmä na dopravné a s nimi súvisiace stavby, občianske, bytové, administratívne a priemyselné stavby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trnavská cesta 27
831 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3712726   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy od 1300 Eur a viac pre projektanta s autorizačným oprávnením + odmeny, 13.plat, mimoriadne odmeny, pre absolventa VŠ od 950 Eur + odmeny, 13.plat, mimoriadne odmeny,