Tesár/stavbár, prírodný staviteľ

remeselné družstvo Bývame Zdravo

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 8 Euro/hodina, + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zhotovenie drevených tesárskych konštrukcíí, výstavba drevodomov, realizácia hlinených omietok, rekonštrukcie starých historických budov,

po ročnej spolupráci možnosť stať sa členom remeselného družstva a získať podiel v družstve
práca výhrade s prírodnými (netoxickými) materiálmi
preplatenie doplnkového vzdelávania v oblasti prírodných stavieb

životopis + sprievodný motivačný list posielajte e-mailom, 1. výberove kolo prebehne telefonicky, 2. výberove kolo pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavbár, stolár, tesár, murár, omietkár, remeselník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

všeobecné stavbárske zručnosti, práca s drevom, vzťah k prírode a jej ochrane, etický prístup k práci a kolegom

Naše životné poslanie:
Srdcom našej organizácie je remeslo. Skrze remeselné služby a výrobu poskytujeme príležitosti našim členom a spolupracovníkom. Naším cieľom je vytvárať pracovné systémy, ktoré sú trvalo udržateľné a zároveň efektívne.Pevne veríme v silu prírodných materiálov, etický prístup a v našu schopnosť spomaľovať ničenie prírody. Sme vášnivý osvetoví pracovníci v oblasti prírodného staviteľstva, permakultúry a zdravého života.

Ako sa môžete zapojiť? Staňte sa naším zákazníkom, spolupracovníkom, alebo zástancom našich myšlienok a šírte ich ďalej.

Naše ciele:

Poskytovať kvalitné pracovné príležitosti našim členom a partnerom.
Budovať udržateľnú organizáciu s rešpektom k našim pracovníkom, zákazníkom a prírode.
Zvýšiť povedomie o hodnote remeselníkov v modernej spoločnosti.
Propagovať prírodné staviteľstvo, zdravé bývanie a ochranu prírody.
Žiť a pracovať eticky.
Podporovať a rozvíjať vzdelávacie aktivity.
ID: 3493064  Dátum zverejnenia: 16.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 8 Euro/hodina, + príspevok na dopravu