Можливість для людей з України

Cukrár/cukrárka

Remeselná pekáreň Maráček

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Nástup možný ihneď, dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacMožnosť vyššej finančnej odmeny a ohodnotenia na základe skúseností, výkonu a druhu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručná príprava cukrárskych hmôt, ciest, výrobkov. Udržiavanie poriadku vo výrobe.

Práca v malej rodinnej firme, možnosť platového rastu, možnosť sebarealizácie.

Ak máš záľubu v pečení, rád pracuješ v malom kolektíve a si spoľahlivý radi ťa privítame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

Cukrár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prvá remeselná pekáreň v Piešťanoch. Pečieme prevažne s kvasom, s radosťou a úctou k remeslu.
ID: 4444864  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac