Vodič vozidla nad 3,5t

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si za volantom ako doma a máš vodičský preukaz typu C? V tom prípade by si mal/a čítať ďalej, pretože máme pre teba zaujímavú ponuku.

AKÁ BUDE TVOJA NÁPLŇ PRÁCE?
• Rozvoz a distribúcia paliet podľa osobitných predpisov spoločnosti vozidlom nad 3,5t /s hydraulickým čelom/ medzi strediskami spoločnosti
• Nakladanie / vykladanie tovaru na paletách a triedenie paliet podľa ich miesta doručenia
• Zodpovednosť za včasné, bezpečné a správne dodanie paliet na strediská spoločnosti
• Úzka spolupráca s Manažérom dopravných kapacít a s dispečingom
• Starostlivosť o zverené vozidlo, sledovanie technického stavu vozidla
• Manipulácia so zásielkami v sklade a pohyb v sklade v súlade s pravidlami a podmienkami BOZP
• Dodržiavanie podmienok BOZP a ostatných bezpečnostných predpisov súvisiacich s výkonom práce

PRACOVNÁ DOBA:
Pracovný týždeň Po - Pia
Denné alebo nočné linky, podľa potreby spoločnosti

• Preplácanie stravných lístkov nad rámec zákona
• Práca v stabilnej spoločnosti
• Všetky bližšie informácie k benefitom radi vysvetlíme na pohovore

Záujem každého uchádzača si vážime. Kvôli veľkému počtu životopisov Vás prosíme o trpezlivosť, aby sme si mohli každý jeden dôkladne prečítať. Kandidátov, ktorí spĺňajú naše podmienky, budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

• Podmienkou je vodičský preukaz typu C
• Zodpovedný prístup k práci je samozrejmosť
• Pozitívny vzťah k šoférovaniu nákladného vozidla

Sme kuriérska spoločnosť, ktorá vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Zákazníkom ponúkame široké portfólio služieb s riešeniami pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu so špecializáciou na doručovanie zásielok a expresných dokumentov.

V roku 2020 sme prepravili takmer 3 milióny balíkov a otvorili sme 4 nové skladové strediská, ktorých aktuálne máme už 14. Stále sa rozrastáme, preto neprestajne hľadáme ďalších parťákov, ktorí sa spolu s nami budú podieľať na skvalitňovaní našich služieb. Uplatnenie u nás nájdu nielen skúsení kandidáti, ale taktiež nadšenci, ktorí chcú získať novú skúsenosť a nahliadnuť za oponu logistiky.

• Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka.
• Našim poslaním je spoľahlivo doručovať zásielky zverené do našej starostlivosti.
• Pri poskytovaní služieb sa vždy snažíme o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť.

Stavte na rýchlosť a spoľahnite sa na nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4066428  Dátum zverejnenia: 18.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac