Rastieme, poď rásť s nami! Hľadáme Referenta zákazníckej starostlivosti

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
750 - 950 EUR/mesiacviac o mzde povieme na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?
Máš dobré organizačné schopnosti a proaktívny prístup k práci? Pridaj sa do nášho veselého, dynamického tímu a staň sa súčasťou stabilnej spoločnosti.

ČO BUDE TVOJOU PRÁCOU?
• organizácia objednávok v internom systéme
• koordinácia spracovania zásielok a s tým spojená administratíva
• telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi
• riešenie prvotných reklamácií
• monitorovanie aktuálnych prepráv
• spolupráca s inými oddeleniami v spoločnosti

Práca nezahŕňa aktívny predaj alebo telemarketing.

Ranná zmena: 8:00h - 16:30h
Poobedná zmena: 10:30h - 18:00h
Víkendy a sviatky sú voľné :)

Skvelý kolektív, s ktorým sa aj zasmeješ + kávička je dnes už samozrejmosť.
K benefitom ti však radi povieme viac na osobnom stretnutí :)

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom na veľký počet životopisov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracúvanie osobných údajov, upravené v zákone č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a v Nariadení Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) – GDPR (ďalej len „nariadenie“).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• je výhodou, ak už máš skúsenosti na podobnej
pozícii
• si pozitívna osoba a nič ťa len tak nerozhodí
• zodpovednosť a samostatnosť ti nesmie chýbať
• komunikácia so zákazníkom pre teba
nie je problém (telefonicky, mailom)
• bez istej dávky ochoty a trpezlivosti to tiež
nepôjde

Sme kuriérska spoločnosť, ktorá vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Zákazníkom ponúkame široké portfólio služieb s riešeniami pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu so špecializáciou na doručovanie zásielok a expresných dokumentov.

V roku 2020 sme prepravili takmer 3 milióny balíkov a otvorili sme 4 nové skladové strediská, ktorých aktuálne máme už 14. Stále sa rozrastáme, preto neprestajne hľadáme ďalších parťákov, ktorí sa spolu s nami budú podieľať na skvalitňovaní našich služieb. Uplatnenie u nás nájdu nielen skúsení kandidáti, ale taktiež nadšenci, ktorí chcú získať novú skúsenosť a nahliadnuť za oponu logistiky.

• Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka.
• Našim poslaním je spoľahlivo doručovať zásielky zverené do našej starostlivosti.
• Pri poskytovaní služieb sa vždy snažíme o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť.

Stavte na rýchlosť a spoľahnite sa na nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3982898  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac