Zamestnaj sa ako "Vedúci zmeny" v sklade a staň sa súčasťou nášho tímu ReMax Courier Service !

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Na Pántoch, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 020 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš ReMax Courier Service tím dynamicky rastie a aktuálne hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu na pozíciu Vedúci zmeny v sklade.

ČO BUDE TVOJOU PRÁCOU?

• Zabezpečenie správneho chodu zmeny v sklade
• Koordinácia činností skladníkov, rozdelenie práce
• Kontrola a zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov
• Participácia pri zlepšovaní procesov a nastavení
• Príjem, výdaj a evidencia zásielok
• Starostlivosť o VZV (preukaz nie je pri nástupe potrebný)
• Spolupráca s inými oddeleniami
• Pomocné práce na pracovisku

!!!POZOR!!!
Pracujeme len od pondelka do piatka.
VÍKENDY a SVIATKY sú VOĽNÉ !!!

DVOJZMENNÝ PRACOVNÝ ČAS:
1. od 05:00h - 13:00h (ranná zmena)
2. od 14:00h - 22:00h ( poobedná zmena)

• Práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Príjemný kolektív, energický tím
• Fitness program

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracúvanie osobných údajov, upravené v zákone č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a v Nariadení Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) – GDPR (ďalej len „nariadenie“).

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám pošlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky tejto pracovnej pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Logistika, Sklad, doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
• Pozitívny prístup
• Pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Dobré komunikačné zručnosti
• Prax na podobnej pozícii je veľmi vítaná

Sme kuriérska spoločnosť, ktorá vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Zákazníkom ponúkame široké portfólio služieb s riešeniami pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu so špecializáciou na doručovanie zásielok a expresných dokumentov.

V roku 2020 sme prepravili takmer 3 milióny balíkov a otvorili sme 4 nové skladové strediská, ktorých aktuálne máme už 14. Stále sa rozrastáme, preto neprestajne hľadáme ďalších parťákov, ktorí sa spolu s nami budú podieľať na skvalitňovaní našich služieb. Uplatnenie u nás nájdu nielen skúsení kandidáti, ale taktiež nadšenci, ktorí chcú získať novú skúsenosť a nahliadnuť za oponu logistiky.

• Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka.
• Našim poslaním je spoľahlivo doručovať zásielky zverené do našej starostlivosti.
• Pri poskytovaní služieb sa vždy snažíme o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť.

Stavte na rýchlosť a spoľahnite sa na nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3947964  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac