Inside Sales Coordinator

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000 eur fix + variabilná zložka závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Spoločnosť ReMax Courier Service obsadzuje voľné pracovné miesto na pozíciu Koordinátor obchodných činností- Inside Sales. Ak máte obchodného ducha a zároveň vás láka aktívny predaj v oblasti prepravy, ste komunikatívny a energický, neváhajte a pošlite nám svoj životopis.#

#ČO OČAKÁVAME#

- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- vedenie presných záznamov a zákazníckych listov pri všetkých zákazníkoch s podrobnými záznamami o predajných aktivitách
- aktívne poradenstvo a hľadanie optimálneho riešenia pre zákazníka
- vytváranie profesionálnych vzťahov so zákazníkmi
- maximalizácia plnenia obchodných plánov

#ČO PONÚKAME#

- dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a priateľská atmosféra
- kurz anglického jazyka plne hradený zamestnávateľom
- fitness program
- stravné lístky nad rámec zákona
- profesionálny rast

Spoločnosť ReMax Courier Service, s.r.o. v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov prevádzkovateľ, ktorý spracúva osobné údaje.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- zmysel pre detail
- logické myslenie

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Letisko M. R. Štefánika Cargo zóna vstup 10
82104 Bratislava

Kontakt

ID: 3867157  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac