Vedúci skladu

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť od skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

#Spoločnosť ReMax Courier Service hľadá skúseného a zodpovedného Vedúceho skladu s prirodzeným rešpektom a chuťou pracovať. Správna organizácia práce, logické myslenie a tiež zmysel pre humor by vhodnému kandidátovi nemal určite chýbať :)

Pozícia Vedúci skladu pozostáva z dvoch hlavných zložiek.

1. Vedenie tímu:
- koordinácia činností zamestnancov, rozdelenie práce
- príprava podkladov pre mzdové oddelenie
- plánovanie zmien, objednávanie brigádnikov
- riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
- v spolupráci s personálnym oddelením výber a nábor zamestnancov pre sklad

2. Zodpovednosť za optimálne fungovanie skladu:
- koordinácia a zabezpečenie správneho chodu v sklade
- príprava plánov za účelom zlepšenia procesov a nastavení
- vedenie skladového hospodárstva
- starostlivosť o VZV
- manipulačné práce v sklade so zásielkami

Ďalšie zodpovednosti, ktoré úzko súvisia s pracovnou náplňou Vedúceho skladu:
- komunikácia s dodávateľmi, zabezpečovanie údržby objektu, objednávky externých služieb, nákup spotrebných materiálov, kontrola dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov,....

V prípade, že kandidát bude mať aj Bezpečnostné oprávnenie na vykonávanie BOZP , mzda bude sa bude líšiť.

Práca je od pondelka do piatka. Sviatky a víkendy sú voľné.

Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- príjemné prostredie
- fitness program
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
- jazykový kurz

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas na spracúvanie osobných údajov, upravené v zákone č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon“) a v Nariadení Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) – GDPR (ďalej len „nariadenie“).

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na spoluprácu:)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platný preukaz na VZV
- VP typu B
- organizačné schopnosti, schopnosť viesť a motivovať tím
- časová flexibilita
- ochota pracovať s vysokým nasadením
- vzťah k manuálnej práci a k technickým záležitostiam

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Letisko M. R. Štefánika Cargo zóna vstup 10
82304 Bratislava

Kontakt

ID: 3848320  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac