Back Office Asistent

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 eur brutto/po kompletnom zaškolení 850 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívna, pozitívna, máš organizačné schopnosti a chuť učiť sa nové veci? Dokážeš vyriešiť viacero úloh naraz s úsmevom na tvári a zároveň byť priateľská a milá? Pridaj sa k nám a staň sa našou pravou rukou, na ktorú sa môžeme spoľahnúť.

Ak si myslíš, že spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, neváhaj a posielaj životopis. Radi Ťa uvidíme osobne.

ž[email protected]

Aká bude Tvoja náplň práce?

- Korešpondencia, správa zmlúv, vedenie agendy
- Objednávanie kancelárskych potrieb a iného vybavenia
- Koordinácia činnosti s organizačnými útvarmi (účtovné, finančné, právne oddelenie)
- Príprava štandardných podkladov pre ďalšie vymáhanie právnou cestou a pre uplatnenie pohľadávky v príslušnom konaní
- Starostlivosť o pridelené prípady dlžníkov a následná evidencia prípadov
- Práca s PC (databáza, interné systémy)
- Uvádzanie návštev a starostlivosť o klienta (príprava nápojov, káv, čajov)
- Vybavovanie operatívnych záležitostí podľa zadania nadriadeného (aktívna pomoc pri firemných akciách, atď...)

Čo od nás môžeš očakávať?

- Dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti
- Priateľskú atmosféru v mladom dynamickom tíme
- Kompletné zaškolenie
- Jazykový kurz- 1x do týždňa
- Fitness program

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.4.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aká by si mala byť?

Komunikatívna, milá, priateľská s výborným ústnym a písomným prejavom.
Mala by si byť dôsledná, precízna a mať zmysel pre detail.
Angličtina na mierne pokročilej úrovni , MS Office na užívateľskej úrovni.
Aktívny vodič- B.

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Letisko M. R. Štefánika Cargo zóna vstup 10
82312 Bratislava

Kontakt

ID: 3616993   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 eur brutto/po kompletnom zaškolení 850 eur