Študent na Zákaznícku starostlivosť

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ReMax Courier Service -kuriérska spoločnosť, hľadá spoľahlivého a šikovného študenta s dobrými komunikačnými schopnosťami a s chuťou pracovať na oddelenie Zákazníckej starostlivosti.

Pracovnou náplňou je zabezpečenie optimálneho logistického riešenia pre kusové zásielky, komunikácia s klientom a kuriérmi, práca s databázou, spracovanie podkladov.

Študent prejde zaškoľovacím procesom.
Pracovnú dobu prispôsobíme rozvrhu v škole.

- spracovanie interných objednávok na prepravu
- riešenie problémov počas priebehu prepravy
- aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami
- reakcia na operatívne požiadavky zákazníka

Prvých 200 hodín 4 eura/hod., po ich odrobení sa zvyšuje hodinová mzda na 5 eur.

Práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- príjemné prostredie
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
- jazykový kurz

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.2.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Aktívny prístup k práci, flexibilita a spoľahlivosť, dobré komunikačné a orientačné schopnosti.

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Letisko M. R. Štefánika Cargo zóna vstup 10
82304 Bratislava

Kontakt

ID: 359180  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.