Referent/ka operačného oddelenia

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

# Do nášho dynamického tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á má proaktívny prístup k logistike, dobré komunikačné schopnosti a je pozitívne naladený. Pošli si CV a staň sa súčasťou stabilnej prepravnej spoločnosti ReMax/FedEx.#

Tvojou úlohou bude:

- prijímanie a celková organizácia objednávok v internom systéme
- koordinácia spracovania zásielok a s tým spojená administratíva
- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi
- príprava a kontrola podkladov pre fakturáciu a colnú deklaráciu
- monitorovanie aktuálnych prepráv
- úzka spolupráca s inými oddeleniami v spoločnosti

Práca je od pondelka do piatka, 2 zmeny (ranné a poobedné)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

680 základná zložka+170 variabilná zložka+výkonnostný bonus+ kvartálne odmeny/ po dôkladnom zaučení zvýšenie

Čo Ti ponúkame:

- dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti
- priateľskú atmosféru v mladom a dynamickom tíme
- kompletné zaškolenie
- kurz angličtiny (1x do týždňa)
- fitness program

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis a motivačný list na adresu kontaktnej osoby [email protected]
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 § 10 ods. 2 budeme za účelom výberového konania Vaše osobné údaje uchovávať po dobu 6 mesiacov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti
- proaktívny prístup k práci
- spoľahlivosť a chuť učiť sa nové veci
- anglický jazyk B1

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Letisko M. R. Štefánika Cargo zóna vstup 10
82312 Bratislava
ID: 3463133   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   680 základná zložka+170 variabilná zložka+výkonnostný bonus+ kvartálne odmeny/ po dôkladnom zaučení zvýšenie