Kuriér s autom ( Pick Up alebo dodávka)

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného vodiča- kuriéra. Ak rád šoféruješ, si zodpovedný a spoľahlivý a chceš mať víkendy a sviatky voľné , neváhaj a pošli mail na [email protected] alebo zavolaj na cislo 0905116551, 0914322303 alebo 0904388889.

Tvojou úlohou bude:

- rozvoz balíkov po zvolenom regióne (okolie Nitry)
- práca s terminálom a scanerom
- komunikácia so zákazníkmi
- nakládka a vykládka balíkov v sklade

Práca na živnosť- dlhodobo.
Plat dohodou po telefóne alebo osobne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

upresnený na osobnom pohovore

- dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
- samostatná práca
- dobrý kolektív
- živnosť (alebo iný druh samostatne zárobkovej činnosti)

Informácie o výberovom konaní

Obsadzovaná pozícia je vhodná pre absolventa.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na spoluprácu:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- aktívny vodič
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- vlastné auto

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Letisko M.R.Štefánika, Cargo zóna - vstup č. 10
823 12 Bratislava
ID: 3458605   Dátum zverejnenia: 19.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   upresnený na osobnom pohovore