Skladník

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
560 základná zložka+140 variabilná zložka+dochádzkový bonus/ po skúšobnej dobe 600 základná zložka+150 variabilná+ dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového skladníka/čku. STAŇ SA PRÁVE TY NOVÝM KOLEGOM V NAŠEJ RÝCHLO SA ROZVÍJAJÚCEJ SPOLOČNOSTI.

# Ako bude vyzerať tvoj deň? #

- Práca v sklade, manipulácia s balíkmi
- Triedenie, skenovanie balíčkov
- Lepenie štítkov na balíky
- Zodpovednosť za správne priradenie balíkov
- Vlastná organizácia práce
- práca s PC
- spolupráca s kolegami
- ukážeme, vysvetlíme, zaškolíme :)

Práca je na TPP, dvojzmenná prevádzka . Pracuje sa od pondelka do piatku, týždeň ranné a týždeň poobedné. Plat je 800-850 eur brutto+ kvartálne odmeny.

# Čo ti vieme ponúknuť? #

- dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu od r. 2001
- priateľskú atmosféru v dynamickom prostredí
- zaškolenie podľa potreby
- kvartálne odmeny
- kartička do fitka
- jazykový kurz 1x do týždňa
- gastronomické zážitky :)

Informácie o výberovom konaní

Obsadzovaná pozícia je vhodná pre absolventa.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby alebo volajte na číslo 0914322303.
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 § 10 ods. 2 budeme za účelom výberového konania Vaše osobné údaje uchovávať po dobu 6 mesiacov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- práca na TPP
- bezúhonnosť
- zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre organizáciu

Expresná preprava zásielok - letecké kuriérske služby FedEx, pozemné kuriérske služby ReMax Courier Service

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Letisko M. R. Štefánika Cargo zóna vstup 10
82312 Bratislava

Kontakt

ID: 3331023   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   560 základná zložka+140 variabilná zložka+dochádzkový bonus/ po skúšobnej dobe 600 základná zložka+150 variabilná+ dochádzkový bonus