Dlhodobá brigáda pre študentov- Referent/ka zákazníckej starostlivosti

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

# KOHO HĽADÁME?#
Máš dobré organizačné schopnosti a proaktívny prístup k práci s logistikou? Pridaj sa do nášho veselého, dynamického tímu a staň sa súčasťou stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu od roku 2001.

# PRACOVNÁ NÁPLŇ #
- organizácia objednávok v internom systéme
- koordinácia spracovania zásielok a s tým spojená administratíva
- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi
- riešenie prvotných reklamácií
- monitorovanie aktuálnych prepráv
- spolupráca s inými oddeleniami v spoločnosti

Pracovná doba po dohode s vedúcim oddelenia a podľa rozvrhu v škole.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

študent 4 eura/hod

# ČO TI PONÚKAME #
- dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti
- priateľskú atmosféru v mladom a dynamickom tíme
- kompletné zaškolenie

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

# ČO OČAKÁVAME? #
- schopnosť organizovať priority
- samostatnosť
- dobré komunikačné zručnosti

Od roku 2001 pôsobí spoločnosť ReMax Courier Service na trhu kuriérskych služieb. Zameriavame sa na prepravu zásielok nielen na území Bratislavy, ale naše portfólio služieb zahŕňa aj prepravu zásielok na celom území Slovenskej republiky a vybraných krajín zahraničia.

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto sa snažíme vždy o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť pri poskytovaní služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Letisko M. R. Štefánika Cargo zóna vstup 10
82312 Bratislava

Kontakt

ID: 3312159   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   študent 4 eura/hod