Balič/ka - expedient/ka

ReMax Courier Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 92, Cargo zona letiska, Bratislava
Termín nástupu
30.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie tovaru, označovanie zásielok, písomná komunikácia s klientom.
Podmienka: čistý register trestov.

Práca v stabilnej a prosperujúcej kuriérskej spoločnosti.
Motivačne finančné ohodnotenie, gastrolístky, možnosť príspevku na bývanie pre mimobratislavských záujemcov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Práca je vhodná pre ženy. Jednosmenná prevádzka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dochvíľnosť, orientácia na zákazníka, zodpovedný prístup k práci

Sme kuriérska spoločnosť, ktorá vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Zákazníkom ponúkame široké portfólio služieb s riešeniami pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu so špecializáciou na doručovanie zásielok a expresných dokumentov.

V roku 2020 sme prepravili takmer 3 milióny balíkov a otvorili sme 4 nové skladové strediská, ktorých aktuálne máme už 14. Stále sa rozrastáme, preto neprestajne hľadáme ďalších parťákov, ktorí sa spolu s nami budú podieľať na skvalitňovaní našich služieb. Uplatnenie u nás nájdu nielen skúsení kandidáti, ale taktiež nadšenci, ktorí chcú získať novú skúsenosť a nahliadnuť za oponu logistiky.

• Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka.
• Našim poslaním je spoľahlivo doručovať zásielky zverené do našej starostlivosti.
• Pri poskytovaní služieb sa vždy snažíme o maximálnu profesionalitu a flexibilnosť.

Stavte na rýchlosť a spoľahnite sa na nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2295155  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou