Hľadáme skúseného manipulanta s VZV pre stabilnú prácu

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Krušovce
Termín nástupu
asap
6,19 - 6,69 EUR/hod.K mzde sa pripočítava 8% zo základnej hodinovej mzdy Stravné v hodnote 6,00 Eur za každý odpracovaný deň Ďalšie príplatky v zmysle platného Zákonníka práce (práca v noci, príplatok za nepretržitú prevádzku, príplatok za prácu cez víkend...).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Samostatná manipulácia s obalovými jednotkami na ploche skladového hospodárstva.
  • Vedenie predpísanej dokumentácie.
  • Udržiava poriadok na pracovisku.
  • Vykonáva separáciu komunálneho odpadu a technického odpadu podľa inštrukcií a pracovných návodov.
  • Vedie evidenciu skladových zásob, vykonáva príjem scrapu, kontrolu, scanovanie, zápis do PC a vyvesenie skontrolovanej príjemky na tabuľu triedenia.
  • Pripravuje expedíciu a vykládku.
  • Rozdeľuje a zaskladňuje prijatý scrap podľa druhu materiálu, označuje privezený scrap - ID dodávateľa, dátumom a druhom materiálu.
  • Vykonáva evidenciu naskladneného a vyskladneného materiálu, nedokončenej výroby v sklade.
  • Inventarizuje skladové zásoby, scrap a obaly.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Manipulácia s obalovými jednotkami a separácia odpadu.
  • Vedenie dokumentácie a evidencie skladových zásob.

Pracovná doba:

  • 12-hodinová pracovná zmena s možnosťou nadčasov.
  • Pracovný čas je rozdelený do ranných a nočných zmien.

  • Budeš pracovať v štvorzmennom prevádzkovom režime, čo ti umožní prispôsobiť si svoj pracovný čas podľa vlastných potrieb.
  • Získavaš stravné vo výške 6,00 € za každý odpracovaný deň, čím ti pomôžeme ušetriť peniaze na jedle.
  • Môžeš využívať firemný autobus, ktorý ti zabezpečí pohodlnú a spoľahlivú dopravu do práce a späť.
  • Okrem toho, ti ponúkame aj rôzne firemné podujatia, ktoré ti umožnia spoznať svojich kolegov aj mimo pracovného prostredia.
  • Garantujeme ti stabilnú prácu, ktorá ti zabezpečí pevnú základňu pre tvoju budúcnosť.
  • Môžeš sa tešiť aj na ďalšie benefity, ktoré ti radi predstavíme na osobnom pohovore.

Požadujeme, aby kandidát na pracovnú pozíciu manipulant mal skúsenosti s VZV (preukaz na obsluhu VZV), ovládal základy práce s PC a zároveň mal znalosti v oblasti logistických procesov.
Práca je na štvorzmennú prevádzku - (R-R-N-N-V-V-V-V) - 12 hodinový interval.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- záujemca by mal mať skúsenosti s prácou na VZV (vlastniť preukaz VZV)
- zodpovednosť, samostatnosť

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Schmidtová
Tel.: +421948080940
E-mail: poslať životopis
ID: 4810195  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,19 EUR/hod.