Reagujte bez životopisu

Manipulant OH s VZV

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
asap
5,46 - 6,42 EUR/hod.- Stravné v hodnote 6,00 Eur za každý odpracovaný deň - Ďalšie príplatky v zmysle platného Zákonníka práce (práca v noci, príplatok za nepretržitú prevádzku...), výkonnostný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná manipulácia s obalovými jednotkami na ploche skladového hospodárstva. Vedenie predpísanej dokumentácie. Udržiava poriadok na pracovisku.
Vykonáva separáciu, komunálneho odpadu ako i všetkého technického odpadu nachádzajúceho sa v priestore odpadového hospodárstva podľa inštrukcií a pracovných návodov.
Vedie evidenciu skladových zásob, vykonáva príjem scrapu, kontrolu, scanovanie, zápis do PC a vyvesenie skontrolovanej príjemky na tabuľu triedenia. Pripravuje expedíciu a vykládku. Pracovník rozdeľuje a zaskladňuje prijatý scrap podľa druhu materiálu, označuje privezený scrap - ID dodávateľa, dátumom a druhom materiálu. Vykonáva evidenciu naskladneného a vyskladneného materiálu, nedokončenej výroby v sklade. Inventarizuje skladové zásoby, scrap a obaly.

štvorzmenná prevádzka
stravné vo výške 6,00 € za každý odpracovaný deň
možnosť využívania dopravy firemným autobusom
firemné podujatia

Požadujeme, aby kandidát na pracovnú pozíciu manipulant mal skúsenosti s VZV (preukaz na obsluhu VZV), ovládal základy práce s PC a zároveň mal znalosti v oblasti logistických procesov.
Práca je na štvorzmennú prevádzku - (R-N-V-V) - 12 hodinový interval

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- záujemca by mal mať skúsenosti s prácou na VZV (vlastniť preukaz VZV)
- zodpovednosť, samostatnosť

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4601741  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,46 EUR/hod.