Operátor výroby

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice
Termín nástupu
Ihneď
4,2 EUR/hod.BRUTTO MZDA od 1.200€/mesiac, výkonnostný bonus od 160€ vyššie v závislosti od počtu vyprodukovaného materiálu; dochádzkový bonus 50 €/mesiac; stravné v hodnote 6 €/na každý odpracovaný deň; ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce (príplatok za nočnú prácu, príplatok za sťažené prostredie a pod);

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce Operátora je drvenie plastov, musí zvládať:
- obsluhu nožových mlynov;
- viesť predpísanú dokumentáciu;
- dodržiavať pracovné postupy;
- udržiavať na pracovisku čistotu a poriadok;
- identifikovať spracovávaný materiál;
- kontrolu vyprodukovaného materiálu.

Informácie o výberovom konaní

Práca v trojzmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo sa učiť, základné technické vedomosti

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3969126  Dátum zverejnenia: 30.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.