Operátor

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1249, Vráble
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,45€ hod. ostatné zložky mzdy v zmysle Mzdového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník zvláda obsluhu strojov a zariadení pod dohľadom predáka.
Vedie predpísanú dokumentáciu podľa pracovného popisu.
Dodržiava pracovné postupy, na ktoré bol preškolený. Udržuje poriadok na pracovisku. Ovláda spracovávané materiály na základnej úrovni. Prevádza kontrolu vyprodukovaného materiálu. Vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného v súlade s organizačnými a riadiacimi predpismi.
Riadi sa smernicami a dokumentáciou vychádzajúcou zo systému ISO. Dodržiava predpisy BOZP, PO a ochrany životného prostredia rovnako ako všetky platné vnútropodnikové predpisy.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.4.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo sa učiť, základné technické vedomosti

Spoločnosť Remarkplast Slovakia s.r.o., sídliaca vo Vrábľoch sa zaoberá compaudáciou a recykláciou plastov. Spolupracujeme s poprednými lokálnymi a medzinárodnými producentmi plastových dielov a montovaných komponentov v zdravotníckom, elektrotechnickom a automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REMARKPLAST SLOVAKIA, S.R.O.
Štúrova 1249
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Stanislava Mikleová
Tel.: +421948332082
E-mail: poslať životopis
ID: 3620469   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,45€ hod. ostatné zložky mzdy v zmysle Mzdového poriadku