Predák

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, 911 01 Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
Okamžite
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy je 630 €, k základnej mzde prináleží i osobné ohodnotenie, ktoré je max. do 270

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia a riadenie zvereného procesu pracovnej zmeny v zmysle platnej organizačnej schémy. Identifikuje správnosť plastového materiálu a porovnáva s označením na RCL. Vykonáva váženie plastového odpadu a zodpovedá za správnosť údajov. Vykonáva separáciu, komunálneho odpadu ako i všetkého technického odpadu nachádzajúceho sa v priestore odpadového hospodárstva podľa inštrukcií a pracovných návodov.
Triedi a separuje technický odpad, nebezpečný odpad, komunálny odpad. Vykonáva prácu na strojných zariadeniach. Kontroluje kvalitu svojej práce na daných operáciách. Stará sa o poriadok a čistotu na pracovisku. Zaškoľuje nových pracovníkov. Riadi sa smernicami a dokumentáciou vychádzajúcou zo systémov manažérstva ISO. Používa predpísané ochranné pracovné pomôcky a dodržiava platné predpisy a smernice v oblasti BOZP t.j. dbá o bezpečnosť svoju a svojich kolegov, o svoje zdravie a o zdravie a bezpečnosť iných osôb, ktorých sa bezprostredne dotýka jeho konanie. Dodržiava platné predpisy v oblasti požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia. Zúčastňuje sa školení a inej formy zvyšovania kvalifikácie organizovanej zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

organizačné schopnosti,
komunikačné zručnosti;
základné technické vedomosti – znalosti plastov, výrobkov, strojov a zariadení, všeobecné znalosti technickej dokumentácie
VZV

Spoločnosť Remarkplast Slovakia s.r.o., sídliaca vo Vrábľoch sa zaoberá compaudáciou a recykláciou plastov. Spolupracujeme s poprednými lokálnymi a medzinárodnými producentmi plastových dielov a montovaných komponentov v zdravotníckom, elektrotechnickom a automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REMARKPLAST SLOVAKIA, S.R.O.
Štúrova 1249
952 01 Vráble
ID: 3595805   Dátum zverejnenia: 7.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy je 630 €, k základnej mzde prináleží i osobné ohodnotenie, ktoré je max. do 270