Manipulant

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
5,46 - 6,42 EUR/hod.Finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Všetky ostatné príplatky sa odvíjajú od ZP (nočná práca, víkendová práca, práca vo sviatok a pod.) Stravné vo výške 6,00 €; Štvorzmenná prevádzka (R-R-N-N-V-V-V-V) - dva dni ranná, dva dni nočná a štyri dni voľno; Príspevky zo SF

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavnú pracovnú náplň patrí:
- manipulácia s odpadovým materiálom a hotovými výrobkami,
- identifikácia, správne zatriedenie a označovanie plastového materiálu, - váženie plastového odpadu a zodpovednosť za správnosť údajov,
- vedenie príslušnej evidencie, organizovanie a príprava vývozov odpadu
- zabezpečenie výmeny plných zberných nádob za prázdne na vymedzených pracoviskách
- obsluha lisovacieho zariadenia na odpadový papier a fóliu - dodržiavanie predpisov BOZP a PO, používanie predpísaných ochranných pracovných pomôcok a dodržiavanie platných predpisov a smerníc.

Všetkým kandidátom ďakujeme za zaslanie CV, zároveň však dávame na vedomie, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované znalosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

organizačné schopnosti,
komunikačné zručnosti;
základné technické vedomosti – znalosti plastov, výrobkov, strojov a zariadení, všeobecné znalosti technickej dokumentácie - výhodou nie podmienkou
VZV - výhodou

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3595805  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,46 EUR/hod.