Výrobný manipulant/Predák

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1249, 952 01 Vráble
Termín nástupu
ASAP
Od 5,06 EUR/hod.Dochádzkový bonus - 50 Eur/mesiac Výkonnostný bonus, zákonné príplatky (práca v noci, prípadná práca cez víkend alebo vo sviatok) sa pripočítavajú ku mzde.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipuluje s obalovými jednotkami a vykonáva príjem scrapu, je koordinovaný majstrom.
Riadi tok príjmu scrapu.
Identifikuje správne zaradenie plastového materiálu a porovnáva s označením. Rozdeľuje a zaraďuje scrap podľa dodacieho listu, kontroluje kvalitu prijatého scrapu. Dodržiava FIFO, bezpečnosť a integritu procesov. Zabezpečuje výmenu poškodeného označenia obalov. Vykonáva váženie plastového odpadu a zodpovedá za správnosť údajov. Koordinuje vývoz a návoz materiálov na predávacie plochy. Dodržiava pravidlá jazdy a vedenia VZV. Kontroluje kvalitu svojej práce na daných operáciách. Stará sa o poriadok a čistotu na pracovisku.

Stravné v hodnote 6 Eur/hod
Všetky príplatky v zmysle ZP
Firemné podujatia

Informácie o výberovom konaní

Práca je na trojzmennú prevádzku (ranná-nočná-poobedná).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť, disciplinovanosť, cieľavedomosť
- schopnosť riešiť problémy
- vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
- organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- platný VZV

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3423656  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,06 EUR/hod.