Elektrikár

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1249, 952 01 Vráble
Termín nástupu
ASAP
10 EUR/hod.K mzde sú vyplácané všetky príplatky v zmysle platného Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov.
Základné elektroinštalačné práce v zmysle vyhlášky.
Využíva odborné znalosti pri zisťovaní a odstraňovaní problémov a riešení akútnych porúch na zariadeniach. Vedie predpísanú dokumentáciu podľa pracovných predpisov. Pracovník vyrába zámočnícke výrobky podľa požiadaviek, upozorňuje na nákup náhradných dielov k jednotlivým zariadeniam. Vykonáva elektrikárske, zváračské a inštalačné práce podľa potreby zamestnávateľa. Podieľa sa na vývoji nových výrobných prostriedkov, zodpovedá za zverenú techniku a náradie, zaisťuje a objednáva potrebné náhradné diely.

Zamestnancom poskytujeme:
- stravné lístky na každý odpracovaný deň v sume - 5,50,- Eur
- program podujatí pre zamestnancov spoločnosti - rôzne akcie, podujatia, posedenia
- výhodu menšieho pracovného kolektívu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

§22, §23 v zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z. z.

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3423552  Dátum zverejnenia: 13.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.