Manipulant s VZV

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná hodinová mzda 4,05€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou práce Manipulanta VZV?
-odvoz odpadu z výroby, separácia a váženie plastového odpadu
- odváža odpad z predvýroby a výrobných liniek a dováža prázdne obalové jednotky do predvýroby a k výrobným linkám
- pacuje a v internom databázovom systéme
- vykladá a nakladá nákladné vozidlá prostredníctvom VZV
- udržiava čistotu a poriadok na zverenom úseku
- dodržiava všetky platné predpisy BOZP a PO, riadi sa internými usmerneniami a platnými stanovami spoločnosti.

- osobný príplatok 0,43€/ hod.;
- príplatok za štvorzmennú prevádzku 8% zo zákl. mzdy,
- všetky príplatky sa riadia v zmysle platného ZP
- stravné lístky vo výške 3,5€ od 01.06.2018 4€

Výkon práce je na adrese: Bedzianska cesta 679/375, 956 31 Krušovce;

Práca je v štvorzmennej prevádzke: dva dni ranná, dva dni nočná - 4 dni voľno

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obsluha VZV, znalosť z oblasti plastov výhodou
- schopnosť problémy, flexibilita, vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
- ochota ďalšieho vzdelávania sa, samostatnosť, spoľahlivosť, rozhodnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Remarkplast Slovakia s.r.o., sídliaca vo Vrábľoch sa zaoberá compaudáciou a recykláciou plastov. Spolupracujeme s poprednými lokálnymi a medzinárodnými producentmi plastových dielov a montovaných komponentov v zdravotníckom, elektrotechnickom a automobilovom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REMARKPLAST SLOVAKIA, S.R.O.
Štúrova 1249
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Stanislava Mikleová
Tel.: +421948332082
E-mail: poslať životopis
ID: 3011503   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná hodinová mzda 4,05€/hod.