Administratívny pracovník | práca na E-shope

ReMar Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 4, 851 04 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzda je stanovená na základe výkonu, skúseností a schopností kandidáta, pričom zohľadňujeme kvalitu odvedenej práce, flexibilitu a efektívnosť v práci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho showroomu v Bratislave hľadáme milého a šikovného kolegu/kolegyňu.
Cieľom nášho tímu je spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa radi vrátia.

Pozícia zahŕňa administrátorskú prácu - spravovanie e-shopu na dennej báze:

• komunikácia s klientmi nášho e-shopu - telefonicky, mailom alebo osobne
• vybavovanie objednávok pre e-shopových zákazníkov
• vypracovanie cenových ponúk a riešení pre zákazníka
• komunikácia s dodávateľmi
• kontrolu zmlúv, prepravných dokumentov a faktúr (znalosť základných ekonomických
pojmov: faktúra, debet, kredit a pod.)
• samostatná i tímová práca s kolegami v rámci oddelení
• podieľanie sa na priamom aj online predaji našich produktov
• zaistenie kvality zákazníckeho servisu, recenzií
• proaktívny a rýchly spôsob riešenia problémov
• zaučíme ťa aj pre príjem reklamácií a vratiek/neprevzatých zásielok
• v prípade neprítomnosti kolegu riešenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií v
stanovených lehotách
• príprava reportov

✌priateľský a mladý kolektív s ústretovým prístupom
✌stabilná, dlhodobá práca a kompletné zaškolenie
✌príjemné a moderné pracovné prostredie
✌podporu vo všetkých smeroch
✌možnosť sebarealizácie, pracovného a finančného rastu
✌zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu
✌motivujúce finančné ohodnotenie – vieme oceniť Tvoje výsledky

V prípade Vášho záujmu nám elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný životopis s motivačným listom.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. V prípade, že sa chcete zúčastniť výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu, uveďte prosím, nižšie uvedený text vo Vašom sprievodnom liste.
"Súhlasím so spracovaním a uchovaním všetkých mojich osobných údajov, ktoré poskytujem spoločnosti ReMar Slovakia s r.o. v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov."
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Office - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potešilo by nás ak:

• máš výborné komunikačné schopnosti a profesionálny prístup
• si zodpovedný/á a máš zmysel pre dokončenie začatej práce
• ovládaš grafické programy na pokročilejšej úrovni ako Photoshop, Adobe Ilustrátor
• pracuješ bez problémov v kolektíve, ale nemáš problém pracovať aj samostatne

A najdôležitejšie: komunikácia cez telefón Ti nerobí problém a vieš sa usmievať aj cez telefón :-).

Pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na teba!

Výhodou je ak:

• vieš pracovať na iMac-u,
• poznáš význam slova " na dobierku " a " platba kartou online ",
• máš úprimný záujem o zákazníka,
• si samostatný a zaujímaš sa o všetko nové,
• máš nekonfliktný prístup,
• ochotu dotiahnuť každý prípad do úspešného konca,
• organizovanú osobnosť.

V oblasti predaja kuchynských drezov patríme k TOP hráčom na trhu. Za posledné roky sa neustále vyvíjame a rozširujeme pôsobnosť ako aj segment predávaných výrobkov. Aj z tohto dôvodu ti vieme ponúknuť perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti. Na našom pracovisku prevláda neformálna, uvoľnená firemná kultúra, mladý kolektív, ktorí si navzájom pomáha a čo je hlavné vychádza spolu aj mimo pracovnej doby. Myslíme si, že občasný teambuilding pre “vyvetranie” hlavy je potrebný a taktiež máš možnosť prejsť školeniami, ktoré ťa zlepšia v pracovnom, ale aj osobnom živote.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4481455  Dátum zverejnenia: 14.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac