Interierový dizajnér / Odborný predajca v kuchynskom štúdiu

ReMar Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 4, 851 04 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
850 - 1 500 EUR/mesiacmzda pozostáva - fix 850€ + % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milú a kreatívnu osôbku do nášho tímu kuchynských dizajnérov. Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- komunikácia realizácie a odborné poradenstvo v oblasti kuchýň a interiérov
- kreatívna tvorba vizualizácie v 3D programe
- spracovanie projektovej dokumentácie
- administratíva v systéme: fakturácia, objednávky a pod.
- v príprade potreby spracovanie objednávok z e-shopu (drezy, batérie a iné doplnky)
- aktívny prístup v dekorovaní showroomu
- správa sociálnych sietí (facebook, pinterest)
- sledovanie aktuálnych trendov v oblasti bývania /účasť na výstavách/

- dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- plne hradené stravné lístky
- inovatívny prístup k práci
- teambuilding

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a máte chuť sa k nám pripojiť, pošlite nám štruktúrovaný životopis, motivačný list a portfólio vlastných prác mailom na adresu [email protected]
Do predmetu mailu uveďte pozíciu: "dizajnér ".
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že na osobný pohovor pozveme iba úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe Vašich žiadostí.
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architekt, bytový dizajn, obchodník, predajca

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Mac OS - Základy
Microsoft Windows - Základy
SketchUp - Základy
Adobe Photoshop - Základy

- proklientsky prístup
- chuť na sebe pracovať a učiť sa nové veci
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- zdravé sebavedomie a príjemné vystupovanie
- pozitívny a aktívny prístup k práci (keď sa chce všetko sa dá)
- tímový hráč
- kreatívne myslenie
- prichádzať s novými myšlienkami a nápadmi na zlepšenie

Pracovná pozícia nie je vhodná pre študentov denného ani externého štúdia

V oblasti predaja kuchynských drezov patríme k TOP hráčom na trhu. Za posledné roky sa neustále vyvíjame a rozširujeme pôsobnosť ako aj segment predávaných výrobkov. Aj z tohto dôvodu ti vieme ponúknuť perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti. Na našom pracovisku prevláda neformálna, uvoľnená firemná kultúra, mladý kolektív, ktorí si navzájom pomáha a čo je hlavné vychádza spolu aj mimo pracovnej doby. Myslíme si, že občasný teambuilding pre “vyvetranie” hlavy je potrebný a taktiež máš možnosť prejsť školeniami, ktoré ťa zlepšia v pracovnom, ale aj osobnom živote.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1865304  Dátum zverejnenia: 15.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac